خرید نایلون حبابدار ضربه گیر

تفاوت نایلون ها

1402/09/09
96
0
نایلون حبابدار برای بسته بندی نوع خاصی از محصولات مورد استفاده قرار می گیرد

اطلس پلاستیک پیشرو در عرضه و پخش انواع نایلون شامل نایلون شیرینگ، نایلون حباب دار، نایلون عریض و انواع نایلون و سلفون های پشت چسب دار می باشد. اولین نکته ای که باید در خرید نایلون حبابدار به آن توجه داشته باشید انتخاب مناسبترین نوع نایلون است. همانطور که گفته شد انواع نایلون حبابدار وجود دارد که هر یک برای بسته بندی نوع خاصی از محصولات مورد استفاده قرار می گیرد و باید توجه داشته باشید که اگر نایلون مناسب با محصول خود را تهیه نکنید ضریب ایمنی محصول نیز به مراتب پایین تر خواهد آمد. برای خرید نایلون حبابدار به کیفیت آن نیز توجه داشته باشید. از نایلون حبابدار برای بسته بندی محصولات آسیب پذیر استفاده میشود که از این رو کیفیت آن بسیار حائز اهمیت قرار می گیرد و میتواند ایمنی محصول شما را افزایش دهد.

فروش نایلون حبابدار

شرکت پلاستیک اطلس یکی از شرکت های فعال در زمینه فروش نایلون حبابدار است که انواع نایلون را با قیمت بسیار مناسب و منصفانه عرضه می کند. فروش نایلون حبابدار توسط شرکت پلاستیک اطلس بصورت اینترنتی و تلفنی انجام می شود و نیازی به مراجعه حضوری برای تهیه نایلون مورد نیاز خود نخواهید داشت. شرکت ها و فروشگاه های زیادی وجود دارند که در زمینه فروش نایلون حبابدار فعالیت میکنند که شرکت پلاستیک اطلس از قدمت و تجربه طولانی تری برخوردار است و محصولات خود را به تمای شهرهای کشور عرضه می کند.

قیمت نایلون حبابدار

قیمت نایلون حبابدار نسبت به نوع آن متفاوت است. در مطالب بالا به انواع نایلون حبابدار اشاره شد و باید به این موضوع توجه داشته باشید که هر یک از قیمت متفاوتی نیز برخوردار هستند. قیمت نایلون حبابدار به کیفیت آن نیز بستگی داشته و هر چه نایلون از کیفیت بالاتری برخوردار باشد در قیمت آن نیز تاثیر گذار خواهد بود. برخی از فروشندگان وجود دارند که قیمت نایلون حبابدار را با اینکه محصولات بسیار بی کیفیتی را عرضه میکنند بسیار غیر منصفانه در نظر می گیرند و تنها به فکر کسب سود بیشتر هستند. برای اینکه مناسبترین و منصفانه ترین قیمت نایلون حبابدار را به دست آورید بهتر است ابتدا استعلام قیمتی از چندین فروشنده کسب نموده و سپس خرید نهایی خود را از شرکت هایی انجام دهید که منصفانه ترین قیمت را به شما ارائه میدهند.

نایلون حبابدار ارزان

شرکت هایی که در زمینه تولید محصولات مختلف فعالیت می کنند و نیاز زیادی به نایلون حبابدار دارند همواره سعی می کنند تا فروشگاه هایی را برای خرید نایلون انتخاب کنند که نازلترین قیمت ها را ارائه می دهند. نایلون حبابدار ارزان امروزه به یکی از خدماتی تبدیل شده است که فروشندگان برای مشتریان خود در نظر میگیرند. البته بسیاری از افرادی که نایلون حبابدار ارزان را از فروشندگان خریداری نموده اند نسبت به کیفیت پایین این نایلون ها ناراضی هستند. شرکت پلاستیک اطلس برای عرضه نایلون حبابدار ارزان به کیفیت نایلون اهمیت ویژه ای قائل شده و همین موضوع رضایت مشتریان این شرکت را در بر داشته است.

خرید نایلون حبابدار ضربه گیر

شرکت پلاستیک اطلس از مجموعه های بزرگ در زمینه فروش نایلون حبابدار و به طور کلی انواع نایلون و پوشش های مناسب برای بسته بندی است و آمادگی خود را برای همکاری و عرضه محصولات خود به کارخانجات تولیدی اعلام میدارد.

شرکت پلاستیک اطلس انواع نایلون حبابدار و با بالاترین کیفیت را آن هم با قیمت مناسب بفروش می رساند و میتوانید با انتخاب این شرکت و خرید نایلون هزینه های خود را تا حد زیادی کاهش داده و صرفه جویی زیادی بعمل آورید.

نایلون های حبابدار از جمله نایلون هایی هستند که در بسته بندی کاربرد فراوانی دارند. نایلون حبابدار همانطور که از نامش نیز پیداست از حباب هایی بر روی خود برخوردار است و این حباب ها نیز وظیفه اصلی حفاظت از کالا را بر عهده دارند. حباب های تعبیه شده بر روی این نایلون ها میتوانند از برخورد ضربه به کالا تا حد زیادی جلوگیری بعمل آورند و برای بسته بندی محصولات شکستنی تولید شده در کارخانجات بسیار ایده آل میباشند. نایلون حبابدار نه حتی در برابر ضربه بلکه محصول را در برابر آلودگی و همچنین خط و خش بخوبی محافظت می کند. نایلون های حبابدار در انواع مختلفی تولید میشوند که تفاوت آنها به تعداد لایه های به کار رفته در ساخت آن و همچنین سایز و ابعاد حباب ها مربوط میشود. هر چه تعداد لایه های بیشتری برای ساخت نایلون مورد استفاده قرار میگیرد در نتیجه امکان ترکیدن حباب ها به حد اقل میرسد و حفاظت بهتری نیز از کالا بعمل می آید.

نایلون حبابدار با حباب های بزرگ را خریداری کنیم یا با حباب های کوچک؟

برای خرید نایلون حبابدار نکته ای که باید به آن در کنار کیفیت توجه زیادی داشته باشید اندازه حباب های نایلون است. برای اینکه بتوانید نایلون با حباب های مناسب را تهیه کنید باید به ابعاد کالا و یا هر وسیله ای که قصد بسته بندی آنرا دارید توجه داشته باشید.

نایلون های حبابدار همگی از یک سایز حباب برخوردار نیستند و این حباب ها در هر نایلون از یک سایز و ابعاد مشخصی برخوردار میباشند. نایلون های حبابداری که از حباب های کوچک برخوردار هستند برای بسته بندی کالاهایی مناسب هستند که سایز کوچکی دارند و در صورت برخورد اجسام و ایجاد فشار میتوانند ضربه وارد آمده را به خوبی تحمل کنند.

اما در صورتیکه کالای مد نظر شما از ابعاد بزرگی برخوردار است باید نایلون هایی را تهیه نمایید که از حباب های بزرگتری بر روی خود برخوردار هستند تا بتوانند فشار و وزن وارد شده را به خوبی تحمل کنند.

برای سفارش نایلون، نایلکس و سلفون با کیفیت و مرغوب از اطلس پلاستیک و کسب اطلاعات بیشتر با تیم فروش ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

نظرات