نایلون شیرینگ و تفاوت آن با فیلم استرچ

تفاوت نایلون ها

1400/10/13
585
0
نایلون شیرینگ ها از جمله نایلون‌های بسته بندی هستند که در مراحل ابتدایی بسته بندی کاربرد دارند.

اطلس پلاستیک پیشرو در عرضه و پخش انواع نایلون شامل نایلون شیرینگ، نایلون حباب دار، نایلون عریض و انواع نایلون و سلفون های پشت چسب دار می باشد. نایلون شیرینگ ها از جمله نایلون های بسته بندی هستند که در مراحل ابتدایی بسته بندی کاربرد دارند. در واقع نایلون شیرینگ ها قبل از آنکه محصول برای بسته بندی نهایی آماده شود بکار برده می شوند و می توانند ظاهر زیبا و جذابی را برای محصول بوجود آورند. این نایلون ها از مقاومت چندانی برخوردار نیستند و به همین دلیل باید درون بسته بندی دیگری قرار بگیرند. به طور مثال زمانی که محصولی با نایلون شیرینگ بسته بندی شد باید درون جعبه و کارتن قرار داده شود و نمی توان بدون بسته بندی نهایی آنرا به مکانی دیگر حمل نمود زیرا ممکن است به هر دلیلی آسیب ببیند. اما فیلم استرچ بر خلاف نایلون شیرینگ در بسته بندی نهایی مورد استفاده فراوانی دارد زیرا از ضخامت بالا، قدرت کشسانی بالا و همچنین عرض بیشتری نسبت به نایلون شیرینگ بهره می برد که در نتیجه به راحتی برای مرحله نهایی بسته بندی می توان از آن استفاده نمود. در صورتی که قصد خرید نایلون شیرینگ و همچنین فیلم استرچ را دارید پیشنهاد می کنیم تا شرکت پلاستیک اطلس را انتخاب و خرید خود را آن هم از هر نقطه از کشور انجام دهید.

فروش نایلون شیرینگ و فیلم استرچ بصورت غیر حضوری

امروزه فروش نایلون شیرینگ و فیلم استرچ دیگر مانند روش های قدیمی انجام نمی شود و با توجه به گسترش سیستم های ارتباطی از جمله تلفن و اینترنت برخی از شرکت ها روش های جدیدی را برای فروش این نایلون های مناسب برای بسته بندی در نظر گرفته اند که مزیت های زیادی را نیز برای مشتری بوجود آورده است. فروش نایلون شیرینگ و فیلم استرچ بصورت تلفنی از روش های رایج این روزها می باشد که شرکت ها با توجه به نیاز مشتری اطلاعاتی کامل را در اختیار او قرار داده و سپس محصول مورد نیاز او را آن هم بدون هیچگونه محدودیت جغرافیایی ارسال می کنند. همچنین برخی از شرکت ها نیز برای اینکه بتوانند امکان فروش نایلون استرچ را بیش از بیش برای مشتریان خود تسهیل کنند فروش اینترنتی را در نظر گرفته اند که از روش های محبوب در کنار روش تلفنی می باشد.

نایلون شیرینگ و تفاوت آن با فیلم استرچ

تفاوت قیمت نایلون شیرینگ و فیلم استرچ

در آخر نیز در مطلب نایلون شیرینگ و تفاوت آن با فیلم استرچ باید به تفاوت قیمتی این دو اشاره داشته باشیم. قیمت نایلون شیرینگ با قیمت فیلم استرچ یکسان نیست و تفاوت هایی با یکدیگر دارند. قیمت نایلون شیرینگ و فیلم استرچ با یکدیگر متفاوت است اما در این بین این کیفیت هر دو نوع نایلون می باشد که در قیمت آنها تأثیر گذار است. نایلون شیرینگ ها و فیلم استرچ ها با کیفیت متفاوتی تولید می شوند که اگر کیفیت بالایی داشته باشند در نتیجه از قیمت بالاتری نیز برخوردار خواهند بود.

قیمت نایلون شیرینگ و قیمت فیلم استرچ در شرکت پلاستیک اطلس با توجه به این که این شرکت از تولیدکنندگان محصولات بسته بندی نایلونی می باشد بسیار مناسب در نظر گرفته شده است و در صورت انتخاب این مجموعه هزینه های خود برای خرید محصولات بسته بندی نایلونی را کاهش خواهید داد.

برای سفارش نایلون، نایلکس و سلفون با کیفیت و مرغوب از اطلس پلاستیک و کسب اطلاعات بیشتر با تیم فروش ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

نظرات