فیلم استرچ از کجا خریداری کنیم؟

نایلون استرچ

1400/11/17
113
0
ویژگی بارزی که فیلم استرچ دارد، داشتن خاصیت کشسانی فوق العادۀ آن می باشد.

اطلس پلاستیک پیشرو در عرضه و پخش انواع نایلون شامل نایلون شیرینگ، نایلون حباب دار، نایلون عریض و انواع نایلون و سلفون های پشت چسب دار می باشد .

ویژگی بارزی که فیلم استرچ دارد، داشتن خاصیت کشسانی فوق العادۀ آن می باشد. در واقع دارای حالت ارتعاجی است و در برابر پارگی و ساییدگی مقاومت بالایی دارد. با استفاده نایلون می توان از نفوذ گرد و خاک، آلودگی، آب و رطوبت به داخل اقلام و جلوگیری کرد.

چندین سال است که شاهد کاربرد انواع نایلون صنعتی جهت مصارف بسته بندی در صنایع مختلف می باشیم. شرکت پلاستیک اطلس به عنوان تولید کنندۀ فیلم های پلی اتیلن، قصد دارد شما را با فیلم استرچ در صنعت آشنا سازد. اگر علاقه مند به دانستن مطالب مفید در این رابطه می باشید، می توانید برای مدت زمان کوتاه، تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

جهت تولید پلاستیک های صنعتی از مواد پلیمری شیمیایی با عنوان پلی اتیلن در دسته بندی ترموپلاستیک استفاده می شود. هدف از بیان کلمۀ "فیلم" ، اشاره به لایۀ نازک، پیوسته و انعطاف پذیر دارد. در واقع فیلم های پلاستیکی می تواند متشکل از یک لایه و یا چند لایه باشد که بیان کنندۀ میزان فشردگی مولکولی و سطح استحکام نایلون می باشد. فیلم استرچ از جمله انواع فیلم پلاستیکی رایج در بازار می باشد که جهت بسته بندی اقلام در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گرفته می شود. مواد پلی اتیلن دارای میزان پایین فشردگی می باشند و این مسئله موجب افزایش انعطاف پذیری نایلون می شود و امکان استفاده از آن را برای فرد راحت می سازد.

دانستنی های مهم در رابطه با فیلم استرچ

در ادامۀ مقاله به بررسی برخی از ویژگی های مهم فیلم استرچ خواهیم پرداخت، تا بدین وسیله متناسب با خواص نایلون استرچ، از آن جهت پوشاندن و بسته بندی وسایل مختلف استفاده گردد. شرکت پلاستیک اطلس بر حسب نیاز بازار، تولید فیلم استرچ را با عرض و ضخامت های متفاوت انجام می دهد. بدین ترتیب کارخانجات تولید کننده و مجموعه های کوچک و بزرگ که قصد بسته بندی محصولات را با نایلون استرچ دارند، بتوانند مناسب نوع فیلم استرچ را با قیمت ارزان تهیه نمایند.

ویژگی بارزی که فیلم استرچ دارد، داشتن خاصیت کشسانی فوق العادۀ آن می باشد. در واقع دارای حالت ارتعاجی است و در برابر پارگی و ساییدگی مقاومت بالایی دارد. با استفاده نایلون می توان از نفوذ گرد و خاک، آلودگی، آب و رطوبت به داخل اقلام و جلوگیری کرد. موارد کاربرد گسترده ای از نایلون استرچ می شود چون دارای ویژگی های منحصربفردی است که در دیگر انواع سلفون نمی توان مشاهده نمود. فیلم استرچ از انتقال هوای داخل بسته بندی به خارج از نایلون جلوگیری می کند و بدین ترتیب مانع از کپک زدگی زود هنگام مواد غذایی می شود. استفاده از فیلم استرچ جهت بسته بندی مواد غذایی، باعث افزایش طول عمر آنها می شود.

موارد کاربرد عمدۀ فیلم استرچ

بیشترین کاربرد فیلم های استرچ را می توان در صنایع غذایی و جهت بسته بندی مواد غذایی سرد و گرم مشاهده نمود. در واقع به دلیل شفافیت و چسبندگی بالا و منطبق با استانداردهای جهانی، روزبروز بر کاربرد پلاستیک استرچ در صنایع مختلف افزوده می شود.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی روند تولید، بسته بندی و عرضۀ محصولات کارخانجات نسبت به گذشته بهبود یافته است. در همین راستا شاهد تولید فیلم استرچ پالت بند توسط شرکت های تولید کنندۀ لفاف های بسته بندی همچون شرکت پلاستیک اطلس در سطح کشور می باشیم.

هدف از تولید و فروش فیلم استرچ پالت بند، بسته بندی دستی و یا مکانیزۀ محصولات همراه با پالت می باشد. در واقع کالاهای زیادی بر روی پالت های چوبی و پلاستیکی در کنار یکدیگر قرار گرفته می شوند. جهت سرعت بخشیدن به پروسۀ بسته بندی و حمل اقلام، با استفاده از دستگاه های مخصوص می توان از فیلم استرچ پالت بند جهت بسته بندی کلی و ایمن کالاها استفاده نمود.

استفاده از پلاستیک استرچ جهت بسته بندی محصولات غذایی، مانع از فساد زودرس آنها می شود. شفاف بودن ماهیت فیلم استرچ به افراد اجازه می دهد که بتوانند محتویات داخل بسته بندی را به وضوح مشاهده نمایند و به نوع آنها را برای خرید کالا تشویق می کند.

تا کنون کاربرد این نوع پلاستیک را جهت بسته بندی محصولاتی همچون میوه و سبزیجات، گوشت و مرغ، قارچ، پنیر و دیگر مواد غذایی در سطح شهر مشاهده نموده اید.

هنگام خرید فیلم استرچ باید جنس نایلون را ملاک انتخاب و خرید قرار دهید. در واقع جهت تولید فیلم استرچ غذایی از مواد اولیۀ درجه یک و مرغوب استفاده می شود تا از نظر بهداشتی مشکل نداشته باشد. این نوع پلاستیک ضد سرطان است و مانع از ایجاد بخار بر روی کالا می شود.

جهت سفارش فیلم استرچ با مشخصات فنی سفارشی می توانید با دفتر فروش شرکت پلاستیک اطلس تماس حاصل فرمائید. این مجموعه به دلیل داشتن سابقۀ درخشان در حوزۀ تولید نایلون های صنعتی، قادر به تولید و فروش فیلم استرچ سفارش با قیمت مناسب می باشند.

برای سفارش نایلون، نایلکس و سلفون با کیفیت و مرغوب از اطلس پلاستیک و کسب اطلاعات بیشتر با تیم فروش ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

نظرات