نایلون استرچ چیست؟

نایلون استرچ

1399/11/07
1580
0
از کاربرد های مهم نایلون های استرچ مصرف آن در کارخانه های مواد غذایی مانند بسته بندی کردن گوشت های کارخانه ای و محصولات غذایی ...

اطلس پلاستیک پیشرو در عرضه و پخش انواع نایلون شامل نایلون شیرینگ، نایلون حبابدار، نایلون عریض و انواع نایلون و سلفون های پشت چسب دار می باشد. امروزه با توجه به آلودگی های محیطی بسیار زیادی که در اطراف ما وجود دارد هر محصولی که در شرکت های مختلفی تولید می شود و مهمتر از همه محصولات غذایی، باید بسته بندی خاصی داشته باشند تا از نفوذ آلودگی به آن ها جلوگیری کرده و این گونه از آن ها مراقبت نماید. نایلون های استرچ علاوه بر این که وظیفه حفاظت از محصولات را به عهده داشته باشند، می توانند به ایجاد یک پالت یا پک بسته بندی بینجامند. که در این حالت چند عدد محصول با همدیگر کنار یک قرار گرفته و ایجاد بسته بندی کاملی خواهند کرد .این نوع بسته بندی می تواند علاوه بر کاهش هزینه ها در امور حمل و نقل، جابجایی آن ها را نیز آسان خواهد کرد. از کاربرد های مهم این نایلون ها مصرف آن در کارخانه های مواد غذایی است. مانند بسته بندی کردن گوشت های کارخانه ای و محصولات غذایی که باید به طور کامل بسته بندی شوند تا از نفوذ میکروب ها و همچنین اکسیژن به آن ها جلوگیری شود، زیرا در این صورت فاسد خواهند شد. می توان نایلون های استرچ را در محصولات دیگری در حوزه های غیر غذایی، مثلا برای بسته بندی کاشی ها و سرامیک ها نیز از این نایلون ها استفاده می کنند تا کمتر دچار شکستگی شوند و جلوی آسیب های ناشی از حمل و نقل آن ها گرفته شود و در کل برای قطعات چینی و سرامیک مانند ظروف غذاخوری و لوازم تزئینی مختلف که دچار شکستگی می شوند نیز از این نایلون ها به وفور استفاده خواهد شد. از استفاده های دیگر این نایلون ها کاربرد در شرکت های تولید کننده رنگ و چسب و همچنین تولیدی های ماده رزین می باشد. صنایع مبلمان سازی و ساخت محصولات چوبی نیز برای این که روی محصولات خود را با ماده ای محکم بپوشانند تا از آسیب رسیدن به آن ها جلوگیری کنند، از نایلون استرچ کمک گرفته و توسط آن می توانند از ورود گرد و خاک و رطوبت نیز به خوبی جلوگیری کنند.برای اطلاع از قیمت انواع نایلون استرچ به لطفا به شماره های اطلس پلاستیک تماس بگیرید.

مزایای استفاده از نایلون استرچ:
با توجه به کاربرد هایی که برای نایلون های استرچ که مانند سلفون های صنعتی هستند نام بردیم می توان ویژگی و مزایای مختلفی را به این نایلون نسبت داد. از ویژگی هایی که این نایلون ها دارند نفوذ ناپذیری کامل نسبت به هوا می باشد. این ویژگی برای استفاده در محصولات غذایی بسیار پر کاربرد بوده، زیرا با رسیدن هوا به محصولات غذایی که دارای بسته بندی خاصی نیستند، باعث خرابی آن ها خواهد شد. مثلاً شرکت هایی که محصولات مختلف غذایی مانند گوشت، مرغ، سبزیجات، ماهی و قارچ را بسته بندی می کنند، از این نوع نایلون ها استفاده خواهند کرد. از مزایای دیگر این نایلون ها سوراخ نشدن آن ها در برابر کشیدن این نایلون ها است. زیرا نایلون ها توسط دستگاه هایی که به وسیله حرارت کار می کنند، آن ها را کشیده و باعث انعطاف پذیری آن ها خواهند شد. برای اطلاع از قیمت انواع نایلون شیرینگ، نایلون استرچ و استرچ پالت بند لطفا با شماره های تماس اطلس پلاستیک تماس بگیرید.

در نتیجه نایلون استرچ به محصول مورد نظر خواهد چسبید و این سوراخ نشدن باعث نفوذ ناپذیری هرگونه آلودگی به آن ها می شود ضمن این که بسیار به صرفه تر نیز می باشد. این نایلون ها در برابر اشعه های ناشی از نور خورشید تغییر حالت نداده و ماهیت خود را از دست نمی دهند. از قابلیت هایی که می توان برای آن ها نام برد این است که می توان هنگام بسته بندی از چند لایه به صورت پشت سر هم در بسته بندی استفاده کرد که در این صورت مقاومت محصول حاصله در برابر هرگونه آسیب دیدگی بیشتر شده و در نتیجه می توان گفت به نوعی آسیب ناپذیر خواهد شد. همچنین بسته بندی محصولات با این مواد می تواند تا مدت زیادی محصولات را حتی در انبار ها انتقال داده و هیچ نگرانی بابت آسیب آن ها وجود ندارد. از کاربرد های دیگر که می توان برای نایلون های استرچ نام برد استفاده در صنعت خودرو سازی می باشد که توسط این نایلون ها قطعات مختلف خودرو های تازه تولید شده کاملاً وکیوم خواهند شد.

برای سفارش نایلون، نایلکس و سلفون با کیفیت و مرغوب از اطلس پلاستیک و کسب اطلاعات بیشتر با تیم فروش ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

نظرات