فیلم استرچ

نایلون استرچ

1400/05/19
724
0
خاصیت کشسانی این پلاستیک ها منجر شده تا محتویات بسته بندی شده، در بهترین و سالم ترین حالت خود حفظ و جابجا شوند

اطلس پلاستیک پیشرو در عرضه و پخش انواع نایلون شامل نایلون شیرینگ، نایلون حبابدار، نایلون عریض و انواع نایلون و سلفون های پشت چسب دار می باشد. در این مطلب سعی داریم در ابتدا فیلم استرچ را بررسی کنیم و به این موضوع مهم بپردازیم که فیلم استرچ چیست و چه ویژگی هایی دارد، در واقع فیلم استرچ را برای استرچ بسته بندی کالا به کار می برند و به همین عنوان می شناسند. در اکثر مواقع برای بسته بندی و ایمن سازی محصولات بر روی پالت بکار می برند. این رول ها عموما از مواد پلیمری تولید می شنود و توانست خیلی زود در صنایع محتلف جایگاه ویژه ای بدست آورد. قیمت مناسب فیلم استرچ یکی از مهمترین دلایل این امر است.

اطلس پلاستیک عرضه کننده فیلم استرچ پیشنهاد می کند پیش از تهیه و خرید فیلم استرچ خوب، انواع فیلم استرچ بشناسید.

این طور می شود فیلم پلاستیکی را توصیف کرد که فیلم پلاستیکی بسیار کشسانی است که معمولا از پلی اتیلن با چگالی کم خطی ساخته شده است و برای بسته بندی محصولات به دور آن ها پیچیده می شود؛ امروزه برای بسته بندی بسیاری از اجناس از قبیل مواد غذایی، پالت و ... مورد استفاده قرار می گیرد. این روکش قدرت الاستیک و چسبندگی بسیار بالایی دارد که عامل اصلی نگهداشت وسایل می باشد که باعث می شود مانع از ضربه و پارگی آن شود که این امر از مقاومت بالای آن نشات می گیرد.

همچنین خوب است بدانید که این فیلم ها مقاومت بالایی در برابر رطوبت و مواد شیمیایی نیز دارند. فیلم های استرچ به صورت رنگی و شفاف در بازار موجود است که وزن بسیار کمی دارد.

فیلم های استرچ مطابق با استانداردها و دستورالعمل های مهین شده توسط کارشناسان و متخصیص این صنعت طراحی و ساخته می شوند. زمانی که از محافظت از محصولات صحبت می شود یا بناست در حمل و نقل محصولات و کالا به مقصد برسانیم از استرچ بسته بندی استفاده می کنیم.

همین طور برای سهولت بسته بندی و استحکام این محصولات نیز کاربرد دارد. در ادامه با مشخصات فیلم های استرچ آشنا می شویم.

مشخصات فیلم استرچ

خاصیت کشسانی این پلاستیک ها منجر شده تا محتویات بسته بندی شده، در بهترین و سالم ترین حالت خود حفظ و جابجا شوند که این امر باعث م شود که ضایعات و صدمات به بار و کارگران و افراد در گیر در خط تولید به حداقل خود برسند و لازم است بدانید که فیلم استرچ نه تنها نسبت به سایر روش های بسته بندی کیفیت بالاتری دارد بلکه صرفه اقتصادی بالاتری نیز دارد.

تفاوت فیلم های استرچ مختلف را می توان در لایه های به کار رفته در ساخت آن دانست. لایه های فیلم استرچ از 1 تا 5 لایه متغیر دارند و طبیعتا هر چه تعداد این لایه های استفاده شده در ساخت آن بیشتر باشد، کیفیت فیلم استرچ بالاتر خواهد بود. رول های استرچ زمانی که روی هم پیچیده می شود، به هم می چسبد، این کشسانی، بار را محکم و سفت نگه می دارد. فیلم های استرچ پس از بسته بندی، نیازی به استفاده از گرما ندارند.

در صورتی که قصد خرید نایلون شیرینگ، نایلون حبابدار ، نایلون عریض ، نایلون استرچ ، سلفون پشت چسب دار را دارید می توانید، با کارشناسان اطلس پلاستیک تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

نظرات