نحوه بسته بندی ظروف با نایلون حبابدار

نایلون حبابدار

1400/09/05
936
0
برای بسته بندی ظروف با نایلون حبابدار نیاز به داشتن دانش خاصی و روش عجیب و غریبی نیست.

اطلس پلاستیک پیشرو در عرضه و پخش انواع نایلون شامل نایلون شیرینگ، نایلون حباب دار، نایلون عریض و انواع نایلون و سلفون های پشت چسب دار می باشد . برای بسته بندی ظروف با نایلون حبابدار نیاز به داشتن دانش خاصی و روش عجیب و غریبی نیست. اما حتماً باید نکات کلیدی مربوط به این کار را در نظر بگیرید تا روند بسته بندی به شکل صحیح و مطمئنی انجام شود. بهتر است قبل از همه چیز در زمان خرید نایلون حبابدار یا تهیه آنها از دوست یا آشنای خود، از سلامت نایلون ها اطمینان حاصل کنید. بعد از آن حتماً باید نایلون حبابدار به دور ظروف یا وسایل حساس محکم شود تا بیشترین تاثیر را داشته باشد. یکی از روش های مناسب برای محکم کردن این نایلون ها استفاده از نوار چسب برای اطراف آن می باشد. انجام چنین کاری باعث می شود تا احتمال لرزش وسایل یا ظروف از بین نایلون و بیرون آمدن آنها به صفر برسد. در مرحله پایانی نیز وقتی ظروفی که درون نایلون حبابدار پیچیده و در بسته بندی مورد نظر خود قرار دادید، قبل از بستن درب جعبه به خوبی آن را تکان دهید تا اگر در مرحله ای از کار سهل انگاری انجام شده متوجه آن نشوید.

نحوه بسته بندی ظروف با نایلون حبابدار

نکات مهم در زمان بسته بندی ظروف با نایلون حبابدار

نکاتی که در ادامه این قسمت با شما در میان می گذاریم اجازه می دهند تا روند بسته بندی ظروف شکستنی خود با نایلون حبابدار را به شکلی ایمن و درست انجام دهید.

استفاده از بالشتک یا سایر محصولات مشابه در بسته بندی باعث می شود تا تکان خوردن آنها در زمان حمل و نقل کاهش پیدا کند.

بسته بندی باید به شکلی باشد که باز کردن آن دشوار نگردد. چرا که در این صورت امکان شکستن یا آسیب دیدن ظروف در زمان باز کردن وجود خواهد داشت.

علاوه بر استفاده از نایلون حبابدار و رعایت سایر نکات ایمنی، باید حتماً نام وسایل را روی کارتن ها یا بسته بندی بنویسید تا برای باز کردن و چیدن آنها در مکان جدید به مشکل بر نخورید.

در زمان باز کردن بسته بندی بهتر است طوری عمل کنید که به نایلون آسیبی نرسد و صرفاً نوارهای چسب را از روی نایلون ها جدا کنید. اینطور امکان استفاده مجدد از نایلون حبابدار را خواهید داشت.

برای سفارش نایلون، نایلکس و سلفون با کیفیت و مرغوب از اطلس پلاستیک و کسب اطلاعات بیشتر با تیم فروش ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

نظرات