کاربردهای نایلون حبابدار

نایلون حبابدار

1397/09/19
3573
0
نایلون حبابدار یکی از شناخته شده ترین مواد بسته بندی در سراسر جهان است. از این نایلون برای بسته بندی و محافظت از محصولات استفاده میشود

اطلس پلاستیک پیشرو در عرضه و پخش انواع نایلون شامل نایلون شیرینگ، نایلون حباب دار، نایلون عریض و انواع نایلون و سلفون های پشت چسب دار می باشد. نایلون حبابدار یکی از شناخته شده ترین مواد بسته بندی در سراسر جهان است. از این نایلون برای بسته بندی و محافظت از محصولات استفاده میشود البته انواع دیگری از نایلون ها مانند نایلون شیرینگ هم هستند که در مقالات دیگری به بررسی آنها می پردازیم.


ایده اولیه ساخت نایلون های حبابدار در اولین بار توسط دو مخترع که قصد ساخت نوع جدیدی از کاغذ دیواری را داشند ارائه شد. در این مقاله قصد دارم به بررسی کاربردهای غیر معمول این ابزار کارآمد بپردازیم.


کاربردهای نایلون حبابدار


محققان دریافته اند که با پوشاندن سطح فرمان خودرو با استفاده از نایلون حبابدار می توان استرس ناشی از ترافیک و شلوغی را تا حد زیادی کاهش داد و آرامش خود را بازیافت.
به کار گرفتن این نایلون در کیسه خواب، میتواند به گرم تر شدن آن کمک کند و به شما کمک کند به راحتی در فضای باز بدون نفوذ رطوبت استراحت کنید.
استفاده از نایلون حبابدار به عنوان عایق در و پنجره میتواند خیلی مفید باشد و در هزینه های قبوض انرژی تا حد زیادی صرفه جویی کند. این نوع نایلون عایق بسیار مناسبی در برابر خروج انرژی است.
برخی از سلبریتی های سینمای هالیود دست به پوشیدن لباس های خلاقانه ای زده اند که با استفاده از نایلون حبابدار ساخته شده است. می توان از این نایلون به عنوان کفی کفش هم استفاده کرد، این کار باعث می شود که کف پای شما در زمان های خاص استراحت کند.
استفاده از این نایلون ها برای کارهای هنری این روز ها بسیار مرسوم است هنرمندان زیادی توانسته اند با استفاده از نایلون حبابدار کارهای هنری جالب و خلاقانه ای ایجاد نمایند.
می توانید به جای استفاده کردن از فرها و بیگودی های سفت بدون مشکل از این نوع نایلون استفاده کنید. به عنوان مثال می توان شب قبل از خواب از آن استفاده کرد و به راحتی خوابید.


نایلون حبایدار سرگرمی خوبی برای کودکان است و میتوانند با استفاده از آن سرگرم شوند.

برای سفارش نایلون، نایلکس و سلفون با کیفیت و مرغوب از اطلس پلاستیک و کسب اطلاعات بیشتر با تیم فروش ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

نظرات