نایلون حبابدار عایق سرما

نایلون حبابدار

1397/09/22
4444
0
در مقالات قبلی سایت در مورد کاربردهای مختلف انواع نایلون های از جمله نایلون شیرینگ و نایلون حبابدار صحبت کردیم. د


اطلس پلاستیک پیشرو در عرضه و پخش انواع نایلون شامل نایلون شیرینگ، نایلون حباب دار، نایلون عریض و انواع نایلون و سلفون های پشت چسب دار می باشد. در مقالات قبلی سایت در مورد کاربردهای مختلف انواع نایلون های از جمله نایلون شیرینگ و نایلون حبابدار صحبت کردیم. در این مقاله هم قصد داریم شما را با کاربرد های دیگری از نایلون حبابدار آشنا کنیم. این نوع نایلون به دلیل وجود حباب بر سطحش علاوه بر کاربردهای محافظتی، عایق کننده مناسبی در برابر سرما نیز هست. در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با کاربردهای این محصول آشنا کنیم.


در صورتی که مدت زمان طولانی ای کفش ها به پا می کنید می توانید با استفاده از نایلون حبابدار کفی کفش راحت و نرم بسازید و دیگر نگران خستگی کف پایتان نباشید. برای اینکار پای خود را روی این نایلون قرار دهید و کفی کفش به اندازه پای خود ببرید و از ان داخل کفشتان استفاده کنید.


اگر علاقه مند به کارهای هنری هستید می توانید شکل مورد نظر خود به شکل قلبی یا ستاره ای یا هر شکلی که دوست دارید روی نایلون بکشید و رنگ آمیزی کنید و از آن به عنوان تمبر یا مهر خلاقانه استفاده کنید.


اگر علاقه مند به باغبانی هستید می توانید از نایلون حبابدار به عنوان پوششی روی زانوهایتان استفاده کنید. در این صورت وقتی که روی زانوهایتان خم می شوید و قصد کاشتن یا مراقبت کردن از گیاهانتان روی زمین را دارید سنگ ها و تیغ های روی زمین دیگر داخل زانوهای شما نمیرود و آنها را اذیت نمی کنند. برای اینکار یک ورق از این نایلون را دور زانو خود بپیچید و با خیال راحت باغبانی کنید.


همانطور که اشاره داشتیم این نوع نایلون به دلیل وجود حباب هایی از هوا بر سطحش عایق خیلی خوبی در برابر سرماست و می توانید هوای گرم را درون خود نگه دارد. به این منظور دور گلدان هایی که در فصل سر داخل فضای باز قرار میدهید را با پوششی از این نایلون بپوشانید تا از یخ زدگی آنها جلوگیری کنید.

برای سفارش نایلون، نایلکس و سلفون با کیفیت و مرغوب از اطلس پلاستیک و کسب اطلاعات بیشتر با تیم فروش ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

نظرات