قیمت رول نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ

1400/06/05
1430
0
قیمت رول نایلون شیرینگ به متراژ رول و ضخامت آن بستگی دارد.

اطلس پلاستیک پیشرو در عرضه و پخش انواع نایلون شامل نایلون شیرینگ، نایلون حبابدار، نایلون عریض و انواع نایلون و سلفون های پشت چسب دار می باشد. قیمت رول نایلون شیرینگ به متراژ رول و ضخامت آن بستگی دارد. شرکت تولید کنندۀ اطلس پلاستیک به طور کلی پلاستیک شیرینگ روده ای در دو حالت تک لایه و دو لایه یا همان تونلی تولید و به بازار عرضه می نماید که نایلون های بسته بندی شیرینگ برای بسته بندی مصالح ساختمانی، کارتن، بسته بندی انواع کنسرو، پت نوشیدنی ها، پشم شیشه، صنعت داروسازی، مواد لبنیاتی و غیره به کار برده می شوند.

پلاستیک شیرینگ روده ای مشخصات دیگری همچون شفافیت نیز دارد که توسط اطلس پلاستیک با عرض رول 20 الی 130 سانت با ضخامت تک لایه ای 0.7 الی 0.30 میکرون و همچنین ضخامت دو لا با سایز 0.6 الی 0.50 میکرون تولید و آمادۀ سفارش گیری می باشد.

همچنین اطلس پلاستیک، می تواند رول نایلون شیرینگ بسته بندی سفارشی نیز تولید نماید که سایز طول و عرض و ضخامت منطبق با نیاز مشتری می باشد. در نتیجه آن قیمت تولید نایلون شیرینگ سفارشی نیز به نسبت قیمت پلاستیک شیرینگ بسته بندی آمادۀ عرضه، مقداری گران تر خواهد بود.

کلیه نایلون های شیرینگ بسته بندی اطلس پلاستیک، این قابلیت را دارد که در دستگاه های تمام اتومات و یا نیمه اتوماتیک و همچنین دستی بکار رود. بدین وسیله مشتریان به سهولت می توانند متناسب با کاربردی که از این پلاستیک دارند، اقدام به خرید و سفارش نایلون بسته بندی نمایند.

مشتریان بر اساس جنس و سایز کالای مورد نظر خود می توانید لیست قیمت آنلاین نایلون شیرینگ و یا قیمت نایلون استرچ از واحد فروش اطلس پلاستیک دریافت نماید. با توجه به عدم ثبات نرخ ارز و همچنین قیمت مواد اولیۀ پلیمری پلاستیکی تولید پلاستیک های بسته بندی، قیمت نایلون های بسته بندی نیز ثابت نمی باشد.

قیمت نایلون شیرینگ بر اساس متر مشخص می گردد و بسته بندی پلاستیک به صورت رولی در دسترس مشتریان قرار گرفته می شود. بدین وسیله می توانید متناسب با نیاز مصرفی، با قیمت ارزان و کیفیت بالا پلاستیک شیرینگ مورد نیاز بسته بندی مجموعه را خریداری کنید.

برای سفارش نایلون، نایلکس و سلفون با کیفیت و مرغوب از اطلس پلاستیک و کسب اطلاعات بیشتر با تیم فروش ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

نظرات