انواع مختلف فیلم نایلون شیرینگ پلی اتیلن

نایلون شیرینگ

1397/10/01
3216
0
فیلم نایلون شیرینگ و یا فیلم شیرینگ پلی اتیلن به انواع خاصی از نایلون ها گفته میشود که از مواد پلی اتیلن سبک ساخته شده باشد.

اطلس پلاستیک پیشرو در عرضه و پخش انواع نایلون شامل نایلون شیرینگ، نایلون حباب دار، نایلون عریض و انواع نایلون و سلفون های پشت چسب دار می باشد. فیلم نایلون شیرینگ و یا فیلم شیرینگ پلی اتیلن به انواع خاصی از نایلون ها گفته می شود که از مواد پلی اتیلن سبک ساخته شده باشد. این نوع نایلون در طی فرایند های متفاوتی در طی ترکیب چند نوع ماده پلی اتیلن ساخته شده است. این محصول پس از تولید در انواع مختلفی از نایلون عریض و با ضخامت های متفاوت عرضه می شود. وزن هر رول از این نایلون به طور تقریبی 25 کیلوگرم است. که البته اگر قصد خرید این محصول را داشته باشید در شرکت اطلس پلاستیک می توانید انواع آن را با متراژ و وزن مختلف خریداری کنید.

ویژه ترین خاصیت این محصول که آن نسبت به سایر نایلون ها متمایز می کند، خاصیت جمع شوندگی یا همان شرینگ شدن آن در برابر حرارت است. با استفاده از نایلون شیرینگ مصرف کنندگان می توانند اجناس و کالاهای خود را به صورت جذب بسته بندی و محافظت نمایند. می توان انوع فیلم شیرینگ را به شکل زیر دسته بندی نماییم.

رول ساده نایلون شیرینگ

این نوع رول این محصول به این صورت است که جهت استفاده از آن کافی است آن را در اندازه های دلخواه خود برش زده و اجناس را داخلش قرار داده و سپس درون دستگاه شیرینگ پک قرار داد تا به وسیله حرارت جمع شده و دور تا دور محصول شما را در بر بگیرد.

رول تک لا فیلم شیرنگ

از این نوع نایلون شیرینگ تنها می توان در دستگاه های دو روله استفاده نمود. مکانیزم کار این دستگاه ها به این صورت است که یک رول از نایلون در بالا نصب شده است و رول دیگر در پایین سپس کالا مورد نظر را وارد دستگاه قرار می دهند و بسته بندی می کنند. این دستگاه از نوع خاصی سشوار صنعتی برای شیرینگ کردن استفاده می کند و به نسبت قیمت پایینی نیز دارد.

نایلون بقل باز

در این نوع لازم است که کالای مورد نظرتان را درون قسمتی از رول قرار دهید و سپس داخل دیتگاه شیرینگ گذاشته تا بسته بندی شود.

علاوه بر فیلم شیرینگ می توانید از دیگر محصولات شرکت اطلس پلاستیک از جمله نایلون عریض، نایلون حبابدار، نایلون پشت چسب دارد نیز استفاده کنید.

برای سفارش نایلون، نایلکس و سلفون با کیفیت و مرغوب از اطلس پلاستیک و کسب اطلاعات بیشتر با تیم فروش ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

نظرات