نایلون حباب دار

نایلون حبابدار

1402/02/12
197
0
پلاستیک حبابدار در طرح های متنوعی تولید و به بازار عرضه می شود که معمولا برای بسته بندی انواع محصولات شکستنی و لوازم الکتریکی استفاده می شود

اطلس پلاستیک پیشرو در عرضه و پخش انواع نایلون شامل نایلون شیرینگ، نایلون حباب دار، نایلون عریض و انواع نایلون و سلفون های پشت چسب دار می باشد. پلاستیک حبابدار که به نام بابل رمپ هم شناخته می شود، در طرح های متنوعی تولید و به بازار عرضه می شود که معمولا از این نایلون برای بسته بندی انواع محصولات شکستنی و لوازم الکتریکی همچون یخچال و یا مبل برای پیشگیری ازآسیب استفاده می شود. مجموعه پلاستیک اطلس انواع نایلون حبابدار را در اندازه و کیفیت متفاوت تولید و عرضه می کند. در واقع نایلون حبابدار برای بسته بندی، اسباب کشی و ... گزینه بسیار مناسبی است.

مزایای نایلون حبابدار

نایلون حبابدار کاربردهای متنوعی دارد. کاربردهایی همچون با عایق بندی مکان هایی مثل گلخانه، مانع اتلاف انرژی می شود و یا در زمان جابجایی و اسباب کشی مانع آسیب به اثاثیه می شوند.

جالب است بدانید از نایلون حبابدار در ابتدا به عنوان کاغذ دیواری استفاده می شده است و در ادامه کارایی متفاوت و بهتری برای آن تعریف شد و اینگونه به صنعت بندی وارد شد.

با توجه به اینکه پلاستیک حبابدار توان محافظتی و ضربه گیری بالایی دارد ولی وزن کم دارد که این امر در بسته بندی و ارسال بار و وزن آن نقش بسیار پر رنگی دارد. که وزن آن را به عنوان یکی از مزیت های رقابتی آن می توان در نظر گرفت.

رنگبندی نایلون حبابدار

ما هیچ محدودیتی در رنگ بندی نایلون حبابداری نداریم، لذا شما می توانید با توجه به آنچه به آن نیاز دارید، رنگ مورد نظر خود را سفارش دهید.

متراژ رول نایلون حبابدار

هیچ محدودیتی در طول رول حبابدار نیست، لذا با در نظر گرفتن آنچه مشتری نیاز دارد، در متراژ مورد نظر بسته بندی می شود. البته رول های استاندارد با متراژ های 50، 80، 90 و 100 متر نیز برای آن داریم.

ابعاد حباب ها نایلون حبابدار

یکی دیگر از مزیت های نایلون های حبابدار پلاستیک اطلس، تولید اختصاصی ابعاد حباب ها است که از 10 تا 30 میلیمتر قابل سفارش است و ابعاد بر اساس آنچه شما سفارش می دهید، قابل تولید است که معولا مشتریان 10 میلیمتر آن را سفارش می دهند ک هآن را به عنوان حباب ریز، 20 میلیمتر را به عنوان حباب های متوسط و 30 میلیمتر را به عنوان حباب های بزرگ و یا درشت می شناسند.

انواع نایلون حبابدار

ما در مجموعه پلاستیک اطلس امکان ثبت سفارشات شما در تهران و سایر شهرستان آن را داریم، همچنین علاوه بر نایلون حبابدار، نایلون استرچ، پالت بند و ... نیز عرضه می کنیم. ما در این مجموعه تلاش می کنیم تا محصولات با کیفیت و پرکاربرد را با تنوع بالا به دست مصرف کننده برسانیم. همانطور در سایت پلاستیک اطلس مشاهده می کنید ما انواع نایلون و محافظ حبابدار در دو لایه و سه لایه ارائه می کنیم. این نوع پلاستیک انعطاف بالایی دارد و شما به راحتی برای بسته بندی اقلام مختلف از آن استفاده کنید.

نایلون حبابدار

فروش عمده نایلون حبابدار

شرکت پلاستیک اطلس یکی از مجموعه هایی است که انواع نایلون حبابدار را با کیفیت خوب و قیمت بسیار مناسب ارائه می کند و شما برای خرید به صورت عمده می توانید با کارشناسان ما در پلاستیک اطلس تماس بگیرید. کارشناسان ما به خوبی شما را راهنمایی می کنند.

خرید نایلون حبابدار

یکی از سوالاتی که ذهن مصرف کننده را درگیر می کند این است که نایلون حبابدار با کیفیت و قیمت مناسب را از کجا بخریم؟ نا در مجموعه پلاستیک اطلس انواع نایلون حبابدار را ارائه می کنیم و با بررسی آنواع آن می توانید آنچه برای شما مناسب است، انتخاب کنید.

در زمان خرید حتما به ابعاد محصولی که قصد دارید بسته بندی کنید توجه کنید، ما انواع نایلون حبابدار در سایز و ابعاد مختلف را عرضه می کنیم.

خرید از سایت پلاستیک اطلس این امکان را به شما می دهد تا با کسب اطلاعات کامل، تصمیم به خرید بگیرید و بعد آنچه سفارش دادید در شهر خود تحویل بگیرید.

برای سفارش نایلون، نایلکس و سلفون با کیفیت و مرغوب از اطلس پلاستیک و کسب اطلاعات بیشتر با تیم فروش ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

نظرات