نایلون حبابدار ضربه گیر

نایلون حبابدار

1402/01/08
256
0
نایلون حبابدار، گزینه بسیار مناسبی برای بسته بندی محصولات شکستنی و به ویژه پر کردن فضای خالی خطرساز در بسته بندی است.

اطلس پلاستیک پیشرو در عرضه و پخش انواع نایلون شامل نایلون شیرینگ، نایلون حباب دار، نایلون عریض و انواع نایلون و سلفون های پشت چسب دار می باشد. نایلون حبابدار، گزینه بسیار مناسبی برای بسته بندی محصولات شکستنی و به ویژه پر کردن فضای خالی خطرساز در بسته بندی است. ما در این مقاله سعی داریم به این پرسش جواب بدهیم که این محصولات چگونه تولید می شود و یا انواع نایلون حبابدار ضربه گیر چیست؟ پلاستیک اطلس با تنوع بخشی به محصولات خود و ارتقای کیفیت سعی دارد تا از خرید نایلون حباب دار تجربه ای ارزنده برای شما بسازد. با ما در ادامه همراه باشید:

نایلون حبابدار ضربه گیر و کاربرد آن

نایلون حبابدار ضربه گیر در واقع ورق پلاستیکی منعطفی با سطحی پوشیده از حباب های پر از هوا است. معمولا از این ورق برای بسته بندی کردن محصولات شکستنی مثل شیشه استفاده می کنند. نایلون حباب دار را در پلاستیک اطلس با اندازه ها و ضخامت های مختلفی تولید می کنیم. هدف اصلی از خرید نایلون حباب دار محافظت کردن از اجسام با ایجاد عایقی در برابر لرزش و ضربه های ناشی از جابجایی است. حباب های هوای تعبیه شده بر سطح نایلون ضربه گیر راه مناسب و بسیار مؤثری برای محافظت از اقلام شکننده در هنگام جابجایی و نگهداری در انبار است. از این محصول می توانید برای محافظت کردن از اقلام کوچک و سبک وزن گرفته تا محصولات بزرگ و شکننده استفاده کنید.

اقسام مختلف نایلون ضربه گیر

برای خرید نایلون حباب دار، با اقسام مختلف این محصول مواجه می شوید. بنابراین، لازم است که قبل از اقدام کردن برای خرید، مشخص کنید که دقیقاً برای چه هدفی این محصول را تهیه می کنید. کارشناسان ما در پلاستیک اطلس به عنوان تولیدکننده نایلون حباب دار باکیفیت، می توانند شما را برای خریدی مناسب راهنمایی کنند. برخی کارخانجات تولیدکننده نایلون حباب دار این محصول را به صورت سفارشی به لوله، ورق یا کیسه تبدیل می کنند یا به صورت چاپی و رنگی عرضه می کنند. در ادامه، اقسام مختلف نایلون ضربه گیر را در بازار جهانی مرور می کنیم. توجه کنید که ممکن است برخی از این محصولات در بازار داخلی در دسترستان نباشند.

تولید نایلون حبابدار ضربه گیر

فرآیند تولید نایلون حباب دار ضربه گیر در کارخانه های تولیدکننده نایلون حباب دار مانند پلاستیک اطلس با حرارت دهی به دانه های ریز رزین پلی اتیلنی آغاز می شود. در ادامه، این دانه های رزین کوچک ذوب می شوند و لایه نازکی درست می کنند که به عنوان ماده پایه نایلون حباب دار به کار می رود. این فیلم صاف می شود و وارد غلتک هایی با سوراخ هایی کوچک بر سطحشان می شود. با حرکت کردن لایه مذکور در بین غلتک ها ، مکش هوا اِعمال می شود تا آن را به داخل سوراخ ها بفشارد و حباب های هوا را بر سطح آن ایجاد کند. پس از دمیده شدن حباب های هوا به داخل فیلم، لایه دومی بر سطح آن کشیده می شود تا هوا را در داخل پوشش حباب به دام بیندازد و حباب های هوا را بسازد. در نهایت، قبل از جمع آوری فیلم نایلون ضربه گیر، معمولاً به فواصل مشخصی بر سطح آن پرفراژ ایجاد می کنند.

نایلون حبابدار ضربه گیر

از نایلون های حبابدار برای موارد زیر استفاده می شود:

  • بسته بندی محصولات چوبی از قبیل مبلمان و دکوراسیون اداری
  • صنایع خودرو سازی و همچنین وابسته به صنایع خودرو از این محصول استفاده زیادی میبرند
  • صنایع تولید کننده لوازم خانگی
  • صنایع الکتریکی و الکترونیکی
  • کلیه کسانی که در صنعت حمل و نقل فعالیت می کنند
  • صنایع تولید شیشه
  • بسته بندی قطعات کامپیوتر و برد های الکترونیکی
  • در کارگاه های کابینت سازی از این نوع ضربه گیر استفاده می کنند.

قیمت نایلون حبابدار ضربه گیر

قیمت انواع محصولات پلاستیکی که بر حسب مواد اولیه پلی اتیلنی تولید می شوند بر حسب قیمت مواد اولیه پتروشیمی گذاشته می شود که به علت وضعیت نابسامان اقتصادی دارای تغییر قیمت حتی در ساعات مختلف است . از همین رو برای دریافت قیمت دقیق لطفا تماس حاصل فرمایید .

خرید اینترنتی نایلون حبابدار ضربه گیر

با گسترش فضای مجازی، امروزه امکان خرید اینترنتی نایلون حبابدار ضربه گیر یا همان نایلون حبابدار برای کمپانی های تولیدی مختلف فراهم می باشد. در ضمن فروشگاه های عرضه کنندۀ پلاستیک های صنعتی قادر به تأمین و خرید اینترنتی نایلون حبابدار با قیمت ارزان توسط شرکت پلاستیک اطلس که یکی از تولیدکنندگان با سابقه در این عرضه می باشند.

نایلون حبابدار ضربه گیر

فروش نایلون حبابدار به صورت رول و کیسه ای می باشد. بنابراین متقاضیان خرید نایلون حبابدار متناسب با نیاز می توانند مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین مدل پلاستیک ضربه گیر را سفارش دهند.

نایلون حبابدار ضربه گیر از کجا بخرم؟

با توجه به کاربرد قابل توجهی که نایلون حبابدار ضربه گیر در صنعت بسته بندی اقلام مختلف دارد، امکان خرید نایلون حبابدار از طریق مراجعه به شرکت های تولید کننده، فروشگاه های عرضه کنندۀ پلاستیک های صنعتی و همچنین مغازه های فروش تأسیسات و تجهیزات ساختمانی نیز فراهم می باشد.

نکتۀ مهمی که در رابطه با نحوۀ خرید نایلون حبابدار بسته بندی وجود دارد، حجم خرید شما و قیمت نایلون حبابدار می باشد. بنابراین متناسب با میزان مصرفی که از پلاستیک ضربه گیر دارید، می توانید از هر کدام از این مراکز خریداری کنید. به عنوان مثال برای خرید نایلون حبابدار بسته بندی ارزان می توانید به شرکت پلاستیک اطلس که تولیدکنندۀ انواع لفاف صنعتی در سراسر کشور می باشد، مراجعه کنید. این شرکت با راه اندازی وب سایت رسمی پلاستیک اطلس نیز شرایط مناسبی برای کارخانجات و مراکز توزیع کنندۀ نایلون های صنعتی فراهم نموده است که امکان سفارش دهی اینترنتی انواع نایلون بسته بندی را به مشتریان می دهد.

برای سفارش نایلون، نایلکس و سلفون با کیفیت و مرغوب از اطلس پلاستیک و کسب اطلاعات بیشتر با تیم فروش ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

نظرات