پلاستیک حبابدار ضربه گیر

نایلون حبابدار

1401/11/02
299
0
یکی از بهترین نوع های پلاستیک برای بسته بندی و محافظت از محصول در برابر عوامل مختلف پلاستیک حبابدار ضربه گیر است

اطلس پلاستیک پیشرو در عرضه و پخش انواع نایلون شامل نایلون شیرینگ، نایلون حباب دار، نایلون عریض و انواع نایلون و سلفون های پشت چسب دار می باشد و یکی از بهترین نوع های پلاستیک برای بسته بندی و محافظت از محصول در برابر عوامل مختلف پلاستیک حبابدار ضربه گیر است ، نایلون حبابدار در بازار تهران دارای نوع های مختلفی با ابعاد گوناگون است که تمامی موارد سفارش سازی از طرف مشتری قابل تولید و اجرا می باشد که در ادامه مطلب بیشتر توضیح خواهیم داد .

نایلون حبابدار ضربه گیر

تولید نایلون حبابدار در تمام ابعاد
تولیدات سانی پلاست هیچ محدودیتی در ابعاد تولید ندارد و با توجه به نیاز مشتری می تواند ابعاد مورد نظر یا ابعاد کاربردی را به شما پیشنهاد دهد همینطور اگر نمی دانید باید در چه ابعادی سفارش دهید کافیست از قسمت تماس با با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید .

تولید نایلون حبابدار در تمام ابعاد

سفارش سازی ابعاد حباب ها
همانطور که پیش تر گفتیم هیچ محدودیتی در تولیدات سانی پلاست وجود ندارد و می توانید با توجه به دقیقا آنچه که می خواهید را سفارش دهید ، اگر وزن و شکنندگی محصول بسته بندی زیاد است می توانید حباب ها را بزرگتر سفارش دهید تا میزان ضربه گیری بالا رود و یا بلعکس اگر وزن و شکنندگی محصول پایین است می توانید حباب های ریز با تعداد بالا سفارش دهید بهتر است در این باره با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید .

سفارش سازی ابعاد حباب ها

برای افزایش میزان ضربه گیری چه کنیم ؟
می توانید ابعاد حباب ها را افزایش دهید که موجب می شود میزان ضربه گیری به حد زیادی افزایش یابد اما تنها برای مواردی مانند ضروف چینی و شکستنی ها افزایش میزان ضربه گیری پیشنهاد می شود زیرا خود خود حباب های ریز نیز ضربه را به طور کلی دفع می کنند .

قیمت پلاستیک حبابدار ضربه گیر
قیمت انواع محصولات پلاستیکی که بر حسب مواد اولیه پلی اتیلنی تولید می شوند بر حسب قیمت مواد اولیه پتروشیمی گذاشته می شود که به علت وضعیت نابسامان اقتصادی دارای تغییر قیمت حتی در ساعات مختلف است . از همین رو برای دریافت قیمت دقیق لطفا تماس حاصل فرمایید .

قیمت پلاستیک حبابدار ضربه گیر

کاربرد پلاستیک ضربه گیر چیست ؟
این نوع پلاستیک دارای کاربرد های مختلف و بسیار زیادی است که نمی توان تمام آن ها را نام برد اما حتما محصولاتی مانند مبلمان و صندلی هایی که با نایلون حبابدار بسته بندی شده اند را دیده اید که به علت خاصیت ضربه گیری بالا موجب حفظ محصول در برابر عوامل خارجی می شود .

کاربرد پلاستیک ضربه گیر چیست ؟

نایلون حبابدار ضربه گیر دو لایه
اگر محصولی که می خواهید بسته بندی کنید به شدت شکستنی و نیازمند محافظت است پیشنهاد ما استفاده از نمونه دو لایه است که باعث دو برابر شدن میزان ضربه گیری می شود به طور کلی هیچ محدودیتی در تولید وجود ندارد و می توانید دقیقا آنچه که می خواهید را سفارش دهید .

نایلون حبابدار ضربه گیر دو لایه

برای سفارش نایلون، نایلکس و سلفون با کیفیت و مرغوب از اطلس پلاستیک و کسب اطلاعات بیشتر با تیم فروش ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

نظرات