نایلون استرچ محافظ

نایلون استرچ

1401/08/17
61
0
سلفون یا نایلون های استرچ محافظ براساس جنس مواد استفاده شده در تولید آن ها درجه بندی می شوند.

اطلس پلاستیک پیشرو در عرضه و پخش انواع نایلون شامل نایلون شیرینگ، نایلون حباب دار، نایلون عریض و انواع نایلون و سلفون های پشت چسب دار می باشد. سلفون یا نایلون های استرچ محافظ براساس جنس مواد استفاده شده در تولید آن ها درجه بندی می شوند. به این ترتیب که نایلون هایی با شفافیت بیشتر، درجه یک هستند. انواع سلفون های استرچ برای مقاصد مختلفی، مانند مصارف غذایی، صنعتی و یا خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. در صنایع مختلف از نایلون استرچ محافظ در بسته بندی پالت، حفاظت از ظروف و وسایل در اسباب کشی، جلوگیری از نفوذ آب و گرد و غبار به داخل کارتن و… استفاده می شود. سلفون اسباب کشی با انواع سلفون غذائی متمایز است. سلفون بسته بندی معمولا ضخیمتر بوده و چسبندگی کمتری نسبت به سلفونهای غذائی دارند. همچنین برای سهولت استفاده از انواع سلفون بسته بندی ، عرضهای متفاوتی از سلفون های استرچ برای کارکردهای متفاوت در مجموعه پلاستیک اطلس تولید میشوند. سلفون با عرض های بیشتر، برای مصارف صنعتی مورد استفاده قرار میگیرند و یا در اسباب کشی برای بسته بندی وسایل بزرگ منزل مثل یخچال مبلمان و... استفاده می شوند. سلفون های اسباب کشی برای افزایش مقاومت ضخیم بوده و به خوبی می توانند در برابر کشش و خراشیدگی مقاومت کنند. جنس نایلون های استرچ محافظ نیز متفاوت است. نوعی از این گونه نایلون ها استرچ به دلیل ساخته شدن از مواد بازیافتی برای استفاده در حوزه مواد غذایی مثل بسته بندی میوه و سبزیجات مناسب نیستند.

نایلون استرچ محافظ یا سلفون استرچ، پلاستیک اطلس چه ویژگی هایی دارد:

  • ضد رطوبت
  • ضد گرد و خاک
  • کیفیت و مقاومت بالا
  • جنس های متفاوت نایلون
  • تولید در عرضهای مختلف
  • فروش بر مبنای واحد رول
  • مناسب برای اسباب کشی و بسته بندی

در اکثر موارد گفتن نام سلفون یادآور لایه شفاف سلفون استرچ بسته بندی است که روی غذاها، میوه ها، سبزیجات و ... کشیده می شود تا رطوبت به مواد غذایی خشک نفوذ نکند، گرد و غبار روی آن ها ننشیند و در مجموع کمک کند تا مواد غذایی تازه باقی بمانند. در واقع این دسته از سلفون را سلفون یا نایلون محافظ نیز گویند که علاوه بر کاربردشان در بسته بندی مواد غذایی، در بسته بندی پوشاک، مبلمان و موارد دیگری نیز کاربرد دارند.

نایلون استرچ محافظ

فروشگا ه های عمدتا نوپا برای کاهش هزینه ها و افزایش قدرت رقابتی سعی در کاهش انواع هزینه ها دارند. استفاده از استرچ بسته بندی ممکن است در وهله اول به عنوان یک هزینه به حساب آیند. با دقت بر فرآیند ارسال مرسولات و جلب رضایت مشتریان به سادگی به این نتیجه خواهیم رسید که بسته بندی مناسب و استاندارد محصولات هم باعث رضایت مشتری خواهد بود و هم در ارسال و تحویل محصولات به مشتریان می تواند کمک کند. بسته بندی محصولات با استفاده از انواع سلفون استرچ می تواند کمک کند تا محصولات سالم و درست به مقصد رسیده و تحویل خریدار شوند. بنابراین خرید استرچ بسته بندی و بسته بندی محصولات با کمک نایلون استرچ می تواند یکی از راه های کاهش آسیب و ضرر و زیان ناشی از ارسال مرصولات باشد.

قیمت سلفون بسته بندی در مقایسه به آسیب های احتمالی می تواند بسیار کمتر باشد. شما با بسته بندی محصولات با کمک استرچ بسته بندی می توانید از ارسال تمیز و بدون مشکل محصول اطمینان حاصل کنید. در مورد محصولات مایع و محلول ها این موضوع اهمت دو چندانی دارد. بستهبندی مایعات در فرآیند ارسال ممکن است دچار نشتی شده و سایز محصولات همراه را نیز تخریب کنند. بنابراین خرید استرچ بسته بندی و ارسال محصول می تواند ارزش افزوده ای را برای فروشنده ایجاد کند و مانع از تخریب محصولات شود.

برای سهولت استفاده از این سلفون های اسباب کشی، این محصولات در عرض های مختلفی تولید می شوند. سلفون های عرض ده سانت ، مناسب برای بسته بندی محصولات کوچک هستند، سلفون های بیست سانت برای محصولاتی با مانند انواع وسایل برقی کوچک صندلی میتوانند مورد استفاده قرار گیرند. از سلفون عرض پنجاه سانت برای بسته بندی لوازم بزرگ خانه مثل یخچال ، مبلمان و... می توان استقاده کرد. سلفون های اسباب کشی جز پرکاربردترین ابعاد موجود بوده و به راحتی می توانند مورد استفاده قرار گیرند.

به دلیل راحتی همراهان سلفونهای عرض 50 سانت با طول های مختلف عرضه شده اند تا با توجه به مقدار مورد نیاز، سفارش گذاری و خریداری شوند. شما می توانید در صورت نیاز سلفون اسباب کشی با طول زیاد و یا کم را سفارش گذاری کنید. چنانچه در حال اسباب کشی هستید پیشنهاد ما به شما استفاده از هر سه سایز نایلون استرچ است. با کمک این نایلون های استرچ محصولات خود را می توانید بسته بندی کرده و بدون آسیب و با حفظ سلامت و پاکیزگی وسایل خود را جابه جا و یا ارسال نمائید. همچنین از این سلفون های استرچ شما می توانید بر روی محافظ حبابدار بکشید. به این صورت که ابتدا با کمک محافظ حبابدار محصولتان را بپوشانید و سپس برای ثابت شدن محافظ بر روی محصول و باز نشدن آن می توانید با استفاده از سلفون آن را بر روی محصول ثابت کنید.

سلفون های بسته بندی ارائه شده در وبسایت با ضخامت 23 میکرون هستند. این ضخامت سلفون آنها را محصولات مناسبی برای استفاده در اسباب کشی کرده است. سلفون های اسباب کشی ضخامت بیشتری نسبت به سلفون های غذایی داشته و در مقابل خاصیت چسبندگی کمتری دارند. سلفونهای اسباب کشی برای بسته بندی انواع ظروف، وسایل مبلمان و وسایل بزرگ برقی می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

نایلون استرچ محافظ

پلاستیک اطلس مرکز فروش سلفون بسته بندی در تهران به صورت آنلاین است که امکان خرید استرچ را به صورت ثبت سفارش آنلاین از سراسر ایران فراهم آورده است. خرید سلفون بسته بندی مانند هر نوع خرید آنلاین دیگر راحتی و صرفه جویی در زمان را برای شما به همراه دارد. علاوه بر این می توانید از تخفیف های ماهیانه خرید آنلاین در وبسایت پلاستیک اطلس برخوردار شوید. خرید سلفون بسته بندی به صورت عمده می تواند گزینه مقرون به صرفه ای برای بسیاری از خریداران باشد. بنابراین شما می توانید با مقایسه قیمت سلفون، جنس و ابعاد آن بهترین گزینه را انتخاب و خریداری نمائید.

برای خرید استرچ شما می توانید به وبسایت پلاستیک اطلس مراجعه کرده و بابررسی قیمت سلفون استرچ و انواع نایلون استرچ بهترین گزینه را انتخاب و خریداری نمائید.

فروش نایلون استرچ در فروشگاه پلاستیک اطلس به صورت سلفون رولی است. شما می توانید قیمت رول سلفون استرچ با عرض های متفاوت 10 سانتی متری، ... را علاوه بر وبسایت از طریق استعلام تلفنی و صحبت با کارشناسان فروش پلاستیک اطلس به دست آورید.

اشتراک گذاری

نظرات