نحوه صحیح استفاده از نایلون حبابدار

نایلون حبابدار

1397/10/02
2550
0
نایلون حبابدار از پرکاربردترن محصولات برای بسته بندی است، به این دلیل که محصول میتوان اشیا را هر قدر که ظریف یا شکننده باشند محافظت کند

اطلس پلاستیک پیشرو در عرضه و پخش انواع نایلون شامل نایلون شیرینگ، نایلون حبابدار، نایلون عریض و انواع نایلون و سلفون های پشت چسب دار می باشد. نایلون حبابدار از پرکاربردترن محصولات برای بسته بندی است، به این دلیل که محصول می توان اشیا را هر قدر که ظریف یا شکننده باشند در بر گرفته و از آنها محافظت نماید. البته در هنگام استفاده از این محصول لازم است که نحوه درست استفاده از آن را بدانیم. در اسن مقاله روش صحیح استفاده از این محصول را به طور کامل شرح می دهیم.

نحوه استفاده از نایلون حبابدار

داخل یا خارج؟

سوالی که ذهن بیشتر کسانی که از نایلون حبابدار استفاده می کنند را درگیر کرده است، این است که برای بسته بندی کردن باید نایلون را از کدام سمت قرار دهند. نحو درست قرار دادن نایلون به باید به شکلی باشد که حباب های روی آ« به شکل مستقیم با محصول در تماس باشند به این دلیل که یکی از دلایل استفاده از آنها این است که از تکان خوردن بی دلیل محصول جلوگیری شود. وقتی حبابها با محصول در تماس هستند دیگر محصول تکان نخواهد خورد. و سر جایش ثابت باقی می ماند و آسیب رسیدن به جسم مورد نظر جلوگیری می نماید.

.1 اگر جسمی که قصد بسته بندی اش را دارید حساس است و میدانید که در هنگام حمل و نقل بسته بندی ممکن است در معر تابش نور خورشید یا گرما قرار بگیرد، به این دلیل که نایلون ها ممکن است به سرعت ذوب شوند و به محصول بچسبند، ابتدا دور آنها را با استفاده کاغذ یا تکه ای روزنامه بپوشانید و سپس با نایلون حبادار بسته بندی کنید.

.2اگر از نایلون ورقه ای استفاده میکنید گوشه های آن را کاملا چسب بزنید تا به شکل کیسه های پلاستیکی شود و از لیزخوردن و تکان خوردن محصول کاملا جلوگیری شود. با پوشاندن گوشه های محصول میتوانید از ایمنی ان اطمینان کیب کنید.

.3تنها به استفاده از نایلون حبابدار اکتفا نکنید. پس از اینکه اجسام را درون نایلون حبادار قرار دادید مناطث خالی جعبه محصول را با روزنامه و کاغذ های باطله بپوشانید تا کاملا از تکان خوردن جسم جلوگییری نمیایید.

اشتراک گذاری

نظرات