خرید نایلون حبابدار ضربه گیر

نایلون حبابدار

1401/06/24
343
0
ایلون حبابدار ضربه گیر به عنوان یکی از مناسب ترین انواع پلاستیک بسته بندی به شمار می رود

اطلس پلاستیک پیشرو در عرضه و پخش انواع نایلون شامل نایلون شیرینگ، نایلون حباب دار، نایلون عریض و انواع نایلون و سلفون های پشت چسب دار می باشد. نایلون حبابدار ضربه گیر به عنوان یکی از مناسب ترین انواع پلاستیک بسته بندی به شمار می رود و از محصولات مختلف در مقابل عوامل خارجی و ضربات احتمالی محافظت می کند. پلاستیک های حبابدار موجود در بازار در ابعاد گوناگونی تولید می شود و مشتری می تواند این محصول را طبق درخواست خود در ابعاد و ضخامت مورد نظر سفارش دهد. در این مطلب توضیحات بیشتری درباره ابعاد نایلون، ابعاد حباب ها، روش های افزایش ضربه گیری، عوامل موثر در قیمت و کاربردهای این نوع پلاستیک خواهیم داد.

سفارش اندازه حباب ها در تولید نایلون حبابدار ضربه گیر

در تولیدات رول پلیمر هیچ گونه محدودیتی در ابعاد محصولات وجود ندارد و مشتری می تواند نایلون حبابدار مورد نظر خود را در اندازه های دلخواه خود سفارش دهد. اگر وزن و میزان شکنندگی محصولی که قرار است با این نوع پلاستیک بسته بندی شود، زیا بود، بهتر است که اندازه حباب ها را در ابعاد بزرگ سفارش دهید تا میزان مقاومت و ضربه گیری پلاستیک افزایش یابد و به خوبی بتواند از محصول نگهداری کند. اما اگر وزن و میزان شکنندگی محصول پایین بود، می توان ابعاد حباب ها را در اندازه های ریزتر سفارش داد. برای کسب مشاوره درباره ابعاد خود نایلون و همچنین ابعاد حباب ها می توانید با مشاوران و کارشناسان فروش پلاستیک اطلس تماس برقرار کنید.

مهمترین روش برای افزایش میزان ضربه گیری در نایلون های حباب دار

بهترین روش برای افزایش میزان ضربه گیری نایلون های حبابدار این است که ابعاد حباب ها بیشتر شود. افزایش ابعاد حباب های روی پلاستیک به شدت در افزایش ضربه گیری نقش دارد. البته حباب های ریز نیز دارای ضربه گیری خوبی هستند اما برای محصولات شکستنی مانند ظروف چینی و بلوری حباب های درشت کارکرد بهتری دارند.

مهمترین روش برای افزایش میزان ضربه گیری در نایلون های حباب دار

عوامل موثر در قیمت نایلون حبابدار ضربه گیر

قیمت تمام محصولات پلاستیکی از جمله نایلون های حبابدار ضربه گیر به قیمت روز مواد اولیه پتروشیمی یا پلی اتیلنی در بازار بستگی دارد. با توجه به نابسامان بودن اوضاع اقتصادی کشور و نوسانات قیمت مواد اولیه نمی توان یک قیمت دقیق و مشخص برای این نوع پلاستیک تعیین کرد زیرا هر لحظه احتمال افزایش قیمت وجود دارد. اما به طور کلی با توجه به فروش بی واسطه و عرضه عمده محصولات مختلف پلاستیکی در رول پلیمر قیمت نایلون های حبابدار مانند سایر محصولات نسبت به تولیدی های دیگر ارزان تر است. مشتریان می توانند برای کسب اطلاع از قیمت با مشاوران این شرکت تماس برقرار کنید.

آشنایی با کاربردهای نایلون حباب دار ضربه گیر

نایلون های حبابدار در صنایع تولیدی مختلفی برای بسته بندی محصولات کاربرد دارد. کاربردهای این نوع پلاستیک آنقدر زیاد است که نمی توان تمام موارد را به طور کامل نام برد. به احتمال زیاد صندلی ها و مبلمانی را که با پلاستیک های حبابدار ضربه گیر بسته بندی می شوند را مشاهده کرده اید. این بسته بندی از آسیب دیدن محصولات مختلف در مقابل ضربه و خط و خش محافظت می کند.

تولید نایلون حبابدار ضربه گیر دو لایه چه لزومی دارد؟

اگر چنانچه محصولی را که قرار است آن را با استفاده از نایلون حبابدار بسته بندی کنید، به شدت آسیب پذیر بوده و به مراقبت بیشتری نیاز داشته باشد، باید از پلاستیک دولایه حبابدار استفاده کنید. به طور کلی در تولید این نوع پلاستیک هیچ محدودیتی وجود ندارد و این مشتری است که بر اساس نیاز خود محصول مورد نظرش را به تولید کننده سفارش می دهد.

برای سفارش نایلون، نایلکس و سلفون با کیفیت و مرغوب از اطلس پلاستیک و کسب اطلاعات بیشتر با تیم فروش ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

نظرات