نایلون حبابدار

نایلون حبابدار

1401/04/04
418
0
در صنعت بسته بندی از نایلون حبابدار استفاده های بسیار زیادی می شود و این نوع نایلون به منظور ایجاد بسته بندی برای انواع کالاها و قطعات به کار می رود.

اطلس پلاستیک پیشرو در عرضه و پخش انواع نایلون شامل نایلون شیرینگ، نایلون حباب دار، نایلون عریض و انواع نایلون و سلفون های پشت چسب دار می باشد. در صنعت بسته بندی از نایلون حبابدار استفاده های بسیار زیادی می شود و این نوع نایلون به منظور ایجاد بسته بندی برای انواع کالاها و قطعات به کار می رود. نایلون های حبابدار در تنوع بالایی از نظر ابعاد و تعداد لایه ها بوده و با توجه به نوع مصرفی که از آن دارید، باید این پلاستیک را خریداری نمایید. فروش انواع نایلون های بسته بندی به صورت مستقیم از طریق سایت پلاستیک اطلس انجام می گیرد بنابراین مشتریان گرامی با مراجعه به سایت پلاستیک اطلس می توانند انواع نایلون های بسته بندی مانند نایلون حبابدار ،نایلون شیرینگ، نایلون عریض، نایلون استرچ و غیره را با ارزانترین قیمت خریداری کنند.

نایلون حبابدار

نایلون حبابدار

صنعت بسته بندی یکی از مهمترین بخش ها در ارائه محصولات تولیدی بوده و تولید کنندگان همواره به دنبال ایجاد بسته بندی مناسب و کاربردی برای محصولاتشان هستند. نایلون حبابدار در بسته بندی ها به منظور جلوگیری از وارد شدن آسیب و صدمات به کالا به کار می رود و می تواند در کنار بسته بندی ها استفاده شود. برخی از کالا ها مانند ظروف شکستنی و کالاهای حساس نیاز به بسته بندی بسیار ضربه گیری دارند تا در زمان جابجایی و ارائه به مشتری صدمه نبینند، به همین جهت پلاستیک های حباب دار برای انواع محصولات از جمله کالا های حساس به کار می رود.

انواع نایلون حبابدار

در ادامه به بررسی انواع نایلون های حباب دار می پردازیم که شامل ۵ نوع کلی می باشد:

نایلون حبابدار استاندارد

نایلون حبابدار استاندارد از انواع نایلون های حباب داری است که بیشتر برای ظروف شکستنی استفاده می شود، این نوع نایلون حبابدار ارزان ترین نوع پلاستیک های حباب دار هستند که از نظر اقتصادی نیز به صرفه می باشند. برای خرید نایلون حبابدار استاندارد می توانید در ابعاد و اندازه های مورد نیاز آن را تهیه کنید. این نایلون ها به صورت رولی و یا پاکتی به تولید می رسند و فروش گسترده آن در سطح بازار انجام می گیرد.

نایلون حبابدار فوم دار

از دیگر انواع نایلون های حبابدار، می توان به نایلون حبابدار فوم دار اشاره کرد که در تولید این نایلون ها ، از یک لایه فوم بهره برده می شود و به دلیل اینکه فوم دارای سطح نرم و لطیفی می باشد، می تواند حفاظت کامل تری را از کالا ها ایجاد کند همچنین برای کالا هایی که حساس در برابر نور خورشید می باشند، از این نوع نایلون حبابدار استفاده می شود. شرکت پلاستیک اطلس یکی از مراکز فروش عمده و جزئی نایلون های حبابدار است که این مجموعه انواع نایلون های با کیفیت را در ابعاد و اندازه مورد نظر شما ارائه می کند.

نایلون حبابدار چسب دار

نایلون حبابدار چسبدار از پلاستیک های حباب داری است که برای انواع لوازم منزل و کالا های شیشه ای استفاده می شوند. این نایلون ها دارای چسب بوده و می توانند به سطوحی مانند شیشه بچسبند و از آن حفاظت کنند.این نوع نایلون های حبابدار نیز در ابعاد و اندازه های مختلف در بازار یافت می شوند.

نایلون حبابدار آنتی استاتیک

یکی از دیگر انواع پلاستیک های حبابدار ، نایلون حبابدار آنتی استاتیک می باشد. نکته ای که در خصوص نایلون های حباب دار معمولی وجود دارد، این است که این نایلون های حباب دار معمولی موجب ایجاد الکتریسیته ساکن می شوند که این الکتریسیته برای برخی از لوازم مانند ظروف و غیره خطری ندارد اما برای انواع لوازم از جمله قطعات الکترونیکی می تواند خطر ناک باشد و به همین جهت برای این کالا های حساس به الکتریسیته از نایلون های حبابدار آنتی استاتیک استفاده میشود.

نایلون حبابدار

نایلون حبابدار ضربه گیر قابل بازیافت

نایلون های حبابدار با استفاده از مواد اولیه مختلف به تولید می رسند که در ساخت این نایلون ها از مواد قابل بازیافت بهره برده شده تا بتوانیم از آسیب به محیط زیست جلوگیری کنیم و این نایلون ها را به چرخه بازیافت باز گردانیم. مقدار زیادی در حدود ۴۰ درصد از مواد اولیه موجود در نایلون حبابدار ضربه گیر قابل بازیافت را می توان بازیافت کرد.

برای سفارش نایلون، نایلکس و سلفون با کیفیت و مرغوب از اطلس پلاستیک و کسب اطلاعات بیشتر با تیم فروش ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

نظرات