نحوه خرید و قیمت استرچ مواد غذایی

نایلون استرچ

1400/12/27
228
0
فیلم استرچ مواد غذایی ، امروزه در صنعت بسته بندی مواد غذایی، کولاک کرده است.

اطلس پلاستیک پیشرو در عرضه و پخش انواع نایلون شامل نایلون شیرینگ، نایلون حباب دار، نایلون عریض و انواع نایلون و سلفون های پشت چسب دار می باشد. جهت خرید استرچ مواد غذایی، شما را با برخی از مشخصات این محصول آشنا می کنیم. فیلم استرچ غذایی فیلم هایی هستند برای بسته بندی و روکش انواع موادغذایی به کار برده می شوند؛ فیلم استرچ موادغذایی شرکت پلاستیک اطلس به دلیل شفافیت و قدرت چسبندگی بالا در صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرند. این استرچ ها مانع خروج هوای داخل بسته بندی به بیرون می شوند در نتیجه نه تنها از کپک زدن و ازبین رفتن موادغذایی جلوگیری می کنند بلکه به ماندگاری بییشتر مواد غذایی هم کمک می کنند. قیمت استرچ غذایی به دلیل نوسانات قیمت مواد اولیه دائما در حال تغییر است. برای آشنایی بیشتر با مشخصات فیلم استرچ مواد غذایی، در ادامه با ما همراه باشید.

در سایت پلاستیک اطلس، شما می توانید استرچ غذایی مورد نظر خود را متناسب با ابعاد و اندازه های دلخواه، مواد افزودنی مورد نظر، ضخامت ، رنگ، نوع فیلم استرچ غذایی و… سفارشی سازی کنید ما در اینجا به شما کمک می کنیم تا با بهترین قیمت، استرچ بسته بندی مواد غذایی مورد نظر خود را، از بین پیشنهادات مختلف تولیدکننده ها، انتخاب و خریداری کنید. پلاستیک اطلس تامین کننده انواع فیلم استرچ بسته بندی مفتخر است که شما را در زمینه مشخصات و ارائه بهترین قیمت خرید فیلم های استرچ غذایی راهنمایی کند.

کافی است که شما با همکاران ما در ارتباط باشید و درخواست خود را مطرح کنید، تا همکاران ما در سریع ترین زمان، بهترین قیمت روز فیلم استرچ را با مشخصات موردنظر شما، در بین تولید کنندگان جستجو کرده و بهترین نوع استرچ غذایی را خدمت شما اعلام می کنند.

نحوه خرید و قیمت استرچ مواد غذایی

مشخصات استرچ غذایی

طی فرایندی که برای درست کردن این دسته از نایلون های غذایی استفاده میشود، مواد اولیه ای به نام فود گرید، برای تولید فیلم استرچ غذایی به کار گرفته می شود. ازجمله مزایایی که فیلم های استرچ مواد غذایی دارند مقاومت بالا در برابر سوراخ شدن و داخل شدن هوا به مواد غذایی است. مورد بعدی که می توان به مزایای آن ها اشاره کرد، وزن سبک آن ها نسبت به قیمت آ ن ها، مقرون به صرفه است و خاصیت کششی فوق العاده، این فیلم ها که جزء ویژ گی های بزرگ این محصول است.

 • قدرت کشسانی و چسبندگی بالا استرچ های غذایی
 • کمک به شادابی و جلوگیری از فساد زودرس سبزیجات، حبوبات و انواع مواد غذایی
 • دوام و استحکام بالا
 • کارایی و قیمت مناسب
 • شفافیت بالا
 • تولید در ابعاد و ضخامت های مختلف
 • مناسب برای بسته بندی انواع مواد غذایی

کاربرد فیلم استرچ مواد غذایی

چند نکته اساسی پیرامون فیلم استرچ مواد غذایی وجود دارد که آن را به یک محصول بسیار پرمصرف در مشاغل گوناگون تبدیل کرده است. زمانی که مواد غذایی در یخچال نگه داری شوند، توصیه می شود، پوششی برای آن ها در نظر گرفته شود تا عطر و بوی آن ها فضای یخچال را فرانگیرد؛ این درحالی است که استفاده از این روکش ها گزینه مناسبی برای این منظور به حساب می آید. اگر از مواد اولیه مرغوب در تولید آن ها استفاده شده باشد، استفاده از آن ها ظاهر بسیار خوب و جذابی به مواد غذایی می دهد که در بازاریابی فروش می تواند به فروشندگان کمک کند. ازجمله مزایای این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. حفظ عطر و طعم مواد غذایی در طول حمل و نقل تا رسیدن به دست مشتری برای تمام شرکت های مواد غذایی
 2. سالم موندن و حفظ نگهداری میوه ها و غذا ها در مجالس مهمانی
 3. تمیز نگه داشتن غذا به دور از آلودگی های هوا و میکروب ها مخصوصا در گردش های خانوادگی

ویژگی فیلم استرچ غذایی

 • سفارش با مقاومت بالا در برابر حرارت (Anti UV ضد اشعه ماورای بنفش خورشید)
 • سفارش به صورت رنگی
 • سفارش به صورت مات
 • ضد الکتریسته ساکن جهت جذب ناپذیری گردو غبار روی نایلون (Anti Static )

«هنگامی که به فروشگاه ها یا سوپرمارکت ها می روید، حتما در یخچال ها، مواد غذایی هایی مثل: قارچ،گوشت، مرغ و… را مشاهده کرده اید، که روی آن ها را، با نایلونی پوشانده اند، این نایلون ها، همان فیلم استرچ مواد غذایی است که امروزه در صنعت بسته بندی مواد غذایی، کولاک کرده است. فیلم استرچ غذایی با ویژگی هایی که دارد، مناسب برای بسته بندی مواد غذایی از طرف بسیاری، از تولید کنندگان است. بعضی ها ممکن است که هنوز، طرفدار بسته بندی های دیگری باشند، اما افرادی که، از استرچ مواد غذایی برای بسته بندی استفاده می کنند، به درک مناسبی از این موضوع رسیده اند؛ که، قیمت خرید استرچ غذایی نسبت به کارایی آن بسیار به صرفه تر از بسته بندی های دیگر است

همانطور که اشاره شد از فیلم استرچ مواد غذایی برای بسته بندی مواد استفاده می شود. در رابطه با مشخصات فیلم استرچ مواد غذایی می توان به اختصار به مواردی مانند مقاومت و استحکام بالا، قیمت مناسب، قدرت کشسانی و چسبندگی بالا، شفافیت بالا اشاره کرد. اگر نیاز به خرید فیلم استرچ مواد غذایی دارید، یا به منظور اطلاع از قیمت فیلم استرچ مواد غذایی، می توانید با کارشناسان پلاستیک اطلس در ارتباط باشید. پلاستیک اطلس تامین کننده انواع نایلون و نایلکس مفتخر است که شما راهنمای شما در این زمینه باشد.

اشتراک گذاری

نظرات