خرید نایلون حباب دار

نایلون حبابدار

1400/12/12
96
0
پلاستیک اطلس به عنوان یکی از تولید کننده های عمده نایلون حباب دار می تواند گزینه مناسبی جهت خرید باشد.

اطلس پلاستیک پیشرو در عرضه و پخش انواع نایلون شامل نایلون شیرینگ، نایلون حباب دار، نایلون عریض و انواع نایلون و سلفون های پشت چسب دار می باشد. نایلون حباب دار به نوعی از نایلون های موجود در بازار گفته می شود که به عنوان ضربه گیر جهت بسته بندی کردن لوازم حساس و شکننده به کار گرفته می شود. این نایلون به عبارت ساده تر به نایلونی گفته می شود که سطح بیرونی آن از تعداد زیادی حباب های کوچک که درون آن ها از هوا پر شده است، درست می شود. نایلون حبابدار مصارف و کاربرد بسیاری در صنعت بسته بندی و حمل و نقل وسایل حساس و شکستنی دارد. از آن جا که درون حباب های نایلون حباب دار از هوا پر شده است ضربه گیر فوق العاده ای محسوب می گردد. این نایلون می تواند انواع ضربه های وارده به کالا را در هنگام حمل و نقل دفع کند.

خرید نایلون حباب دار

ناگفته نماند که نایلون حباب دار در سایز های مختلف حباب از 5 الی 30 میلیمتر به نسبت نیاز مصرف کننده تهیه و تولید می گردد. هنگام حمل و نقل معمولا از هر سایز نایلون حباب دار به نسبت کالای مورد نظر استفاده می شود، به عنوان مثال برای حمل برخی از کالاهای ظریف و حساس از این نایلون با حباب های بسیار ریز استفاده شده و برای کالاهای بزرگ تر از نایلون با حباب های بزرگ استفاده می گردد. نایلون حباب دار در حالت کلی یک سطح آن از حباب تشکیل شده و سطح دیگر آن کاملا صاف می باشد. تولید این نایلون به صورت 2 الی 5 لایه صورت می گیرد که هر چه تعداد لایه ها بیشتر باشد میزان خاصیت ضربه گیری آن افزایش می یابد.

موارد کاربرد نایلون حباب دار

این نایلون معمولا جهت محافظت هنگام حمل و نقل وسایل حساس و شکستنی مورد استفاده قرار می گیرد که برخی از موارد کاربرد این نایلون عبارتند از :

  • بسته بندی و محافظت از لوازم خانگی
  • بسته بندی و محافظت از ظروف شکستنی
  • بسته بندی و محافظت از لوازم برقی و الکترونیکی
  • بسته بندی و محافظت از بسته های صنعتی حساس
  • استفاده در تولیدی های شیشه و حمل و نقل شیشه
  • بسته بندی و محافظت از محصولات چوبی و دکوراسیون

خرید نایلون حباب دار

خرید این نوع نایلون معمولا به صورت تکی و فله ای انجام می شود که خریدار می تواند به صورت دلخواه اقدام به خرید و تهیه این نایلون کند. پلاستیک اطلس به عنوان یکی از تولید کننده های عمده نایلون حباب دار می تواند گزینه مناسبی جهت خرید باشد. مجموعه تولیدی پلاستیک اطلس با سابقه چندین ساله در امر تولید انواع نایلون حباب دار، نایلون شیرینگ، فروش استرچ پالت بند، نوار خطر پلاستیکی، چاپ چسب تبلیغاتی، کیسه نایلون حباب دار بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را برای مشتری های گران قدر فراهم می کند. این مجموعه با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا تضمین بهترین و مقاوم ترین نوع نایلون را به مشتری های عزیز خواهد داد.

برای سفارش نایلون، نایلکس و سلفون با کیفیت و مرغوب از پلاستیک اطلس و کسب اطلاعات بیشتر با تیم فروش ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

نظرات