نایلون شیرینگ چیست؟

نایلون شیرینگ

1397/09/11
7275
0
نایلون شیرینگ یکی از پر کاربردترین محصولات در حوزه بسته بندی و نگهداری از کالا ها میباشد. جنس این محصول از پلی اتیلن ساخته شده است

اطلس پلاستیک پیشرو در عرضه و پخش انواع نایلون شیرینگ می باشد. نایلون شیرینگ یکی از پر کاربردترینمحصولات در حوزه بسته بندی و نگهداری از کالا ها می باشد. جنس این محصول از پلی اتیلن ساخته شده است و در برابر تغییرات دمایی بین 160 تا 220 درجه تغییر حالت داده و با استفاده از آن می توان کالایی را که بسته بندی آن را داریم، وکیوم کرد. امروزه در اکثر صنایع بسته بندی دنیا از نایلون های شیرینگ استفاده می کنند.

دستگاه های شیرینگ پک کجا کاربرد دارند؟

اگر قصد استفاده از دستگاه های شیرینگ پک را دارید، باید در نظر داشته باشید که برای استفاده از این وسیله لازم است که در ارتباط با انواع نایلون شیرینگ و رول های آن اطلاعات کسب نمایید. در این مقاله قصد داریم هر چه که جهت استفاده از این نوع نایلون و دستگاه شیرینگ لازم است را به شما معرفی نماییم.

نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ به پلاستیکی گفته می شود که خاصیت شکل پذیری داشته و نسبت به تغییرات دمایی حساس می باشد و برای ایزوله کردن بسته بندی به کار می رود. به همین جهت اگر برای شما ایزوله بودن محصولات مهم است باید نایلون ضخیم تری را تهیه نمایید.

نایلون شیرینگ تونلی

در صورتی که از دستگاه شیرینگ پک تونلی استفاده میکنید، لازم است که از نایلون شیرینگ تونلی استفاده نمایید.که باعث میشود که نوع بسته بندی ثابت باشد و این نوع نایلون اقتصادی تر هم هست.

سلفون شیرینگ

تفاوت نایلون و سلفون در این مورد میباشد که سلفون ها جنسی نازک تر و شفاف تر دارند و مواد اولیه آنها کمی با نایلون شیرینگ تفاوت دارد. برای همین منظور در صورتی که چنین بسته بندی ای را مد نظر دارید از سلفون شیرینگ استفاده نمایید.

قیمت نایلون شیرینگ به چه عواملی بستگی دارد؟

برای تعیین قیمت نایلون شیرینگ باید به تمامی موارد و خصوصیت های آن توجه داشت مانند: عرض، میزان شفافیت و برند آن. البته در بازار کنونی کمی سخت است که قیمت ثابتی را برای این محصولات در نظر گرفت. به همین جهت می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران فروش ما در اطلس پلاستیک تماس حاصل فرمایید.

اشتراک گذاری

نظرات