نایلون حبابدار

نایلون حبابدار

1402/02/30
185
0
یکی از نایلون های ضربه گیر که در پلاستیک اطلس ارائه می شود، نایلون حبابدار است

اطلس پلاستیک پیشرو در عرضه و پخش انواع نایلون شامل نایلون شیرینگ، نایلون حباب دار، نایلون عریض و انواع نایلون و سلفون های پشت چسب دار می باشد. یکی از نایلون های ضربه گیر که در پلاستیک اطلس ارائه می شود، نایلون حبابدار است. ساختار این نایلون کاملا با نایلون های دیگر متفاوت است و بر خلاف سایر نایلون ها سطح نایلون حبابدار برجسته است و در واقع همین حباب ها از آسیب به محصول بسته بندی شده، محافظت می کند.

داخل حباب ها با هوا پر شده و همین امر باعث می شود که سطح نایلون حبابدار بسیار نرم باشد و اکثر محصولات معمولا با نایلون حبابدار بسته بندی می شود. بخصوص کالاهایی که احتمال شکستن آن بالا است. نایلون حبابدار در سه نوع دو، سه و پنج لایه در بازار موجود است و هر چه تعداد این لایه ها بیشتر می شود، مقاومت آن هم افزایش می یابد.

اندازه و سایز حباب های به کار رفته در این نایلون ها مختلف است. سایز آن بین 5، 10، 15، 20، 25 و 30 میلیمتر متفاوت است و با توجه به نوع مصرف آن می توان از سایز های مختلف آن به صورت پاکت، کیسه و کاور تهیه نمایید.

کاربرد نایلون حبابدار

برای موارد زیر می توانید از نایلون حبابدار ضربه گیر استفاده کنید:

  • در خودروسازی و صنایع مرتبط
  • بسته بندی محصولات چوبی همچون میز و دکوراسیون اداری
  • صنایع الکتریکی و لوازم خانگی
  • بسته بندی لوازم مرتبط با کامپیوتر
  • صنایع تولیدی شیشه

انواع نایلون حبابدار

از مهمترین نایلون حبابدار می توان به دو لایه درشت، نایلون سه لایه ریز و نایلون سه لایه درشت اشاره کرد. نایلون دو لایه درشت قطر بزرگتری دارد و حباب های درشت تری دارد و باعث می شود از محصولات به خوبی محافظت کند و از آسیب رسیدن به آن پیشگیری نماید البته نایلون سه لایه حبابداری ضریب حفاظتی بالاتری دارد.

نایلون حبابدار

خرید نایلون حبابدار

اولین موضوعی که در زمان خرید نایلون حبابدار می بایست به آن توجه داشت این است که کاربرد آن چیست. با توجه به انواع نایلون حبابدار که در مورد آن صحبت کردیم برای هر محصول و بسته بندی از نوع مناسب آن باید تهیه کرد. باید به این نکته توجه کنید که اگر با توجه به نوع مناسب کاربرد آن تهیه نشود، احتمال دارد به محصول شما آسیب برسد.

فروش نایلون حبابدار

شرکت پلاستیک اطلس یکی از مجموعه ها و تولیدکنندگان نایلون حبابدار می باشد که این نوع نایلون را با قیمت مناسب عرضه می کند. فروش نایلون حبابدار توسط پلاستیک اطلس به صورت تلفنی و اینترنتی انجام می شود و همچنین با مراجعه حضوری نیز می توانید آن را تهیه کنید.

قیمت نایلون حبابدار

با توجه به انواعی که ذکر شد، قیمت نایلون حبابدار متفاوت است و با توجه به کیفیت نایلون حبابدار قیمت آن متفاوت است و هرچه کیفیت آن بالاتر باشد، قیمت نایلون حبابدار نیز بالاتر است. برای اینکه مناسب ترین قیمت نایلون حبابدار داشته باشید بهتر است از چندین فروشنده استعلام قیمت بگیرید و در نهایت خرید نهایی خود را از شرکت هایی انجام دهید که مناسب ترین قیمت با توجه به کیفیت آن به شما ارائه می دهند.

نایلون حبابدار ارزان

مجموعه هایی که در حوزه صنایع مختلف تولیداتی دارند و با توجه به نیاز زیادی که به نایلون حبابدار برای بسته بندی دارند، همواره سعی می کنند این با کیفیت ترین نایلون حبابدار و در عین حال ارزان ترین آن را تهیه نمایند. نایلون حبابدار ارزان و با کیفیت را می توانید از مجموعه پلاستیک اطلس تهیه نمایید.

شرکت پلاستیک اطلس یکی از مجموعه های معتیر و بزرگ در زمینه فروش نایلون حبابدار و به طور کلی انواع نایلون و پوشش های مناسب برای صنعت بسته بندی می باشد و آماده همکاری و عرضه محصولات خود به کارخانجات تولیدی است.

شرکت پلاستیک اطلس انواع نایلون حبابدار و با بالاترین کیفیت را آن هم با قیمت ارزان و مناسب بفروش می رساند و می توانید با انتخاب این شرکت و خرید نایلون هزینه های خود را تا حد زیادی کاهش داده و صرفه جویی زیادی کنید.

برای سفارش نایلون، نایلکس و سلفون با کیفیت و مرغوب از اطلس پلاستیک و کسب اطلاعات بیشتر با تیم فروش ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

نظرات