خرید نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ

1401/10/10
114
0
در بسیاری از صنایع امروزی، از پلاستیک شیرینگ برای بسته بندی و حمل و نقل راحت تر کالا استفاده می شود.

اطلس پلاستیک پیشرو در عرضه و پخش انواع نایلون شامل نایلون شیرینگ، نایلون حباب دار، نایلون عریض و انواع نایلون و سلفون های پشت چسب دار می باشد. در بسیاری از صنایع امروزی، از پلاستیک شیرینگ برای بسته بندی و حمل و نقل راحت تر کالا استفاده می شود. انتخاب یک نایلون شیرینگ پک خوب و با کیفیت که خاصیت چاپ پذیری مناسبی هم داشته باشد دغدغه خیلی از تولید کننده های صنایع مختلف شده است. لذا بر آن شدیم تا مطالبی پیرامون تولید، چاپ قیمت گذاری و خرید اینترنتی نایلون شیرینگ پک بیان کنیم. پس برای داشتن یک انتخاب دقیق و مطمئن، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

نایلون شیرینگ چیست؟

نایلون شیرینگ نوعی از نایلون است که برای بسته بندی و پک کردن محصولات به منظور محافظت آنها از آلودگی و ضربه استفاده می شود. در واقع نایلون شیرینگ پک به نایلونی گفته می شود که در اثر حرارت جمع شده و به محصولات داخل آن می چسبد.

از پلاستیک حرارتی هم برای بسته بندی در منزل استفاده می شود و هم کارخانه ها و تولیدی ها. نایلون شیرینک اگر تحت دمای 160 درجه تا 220 درجه سانتی گراد قرار بگیرد تغییر حالت می دهد و به محصول می چسبد.

انواع نایلون شیرینگ پک

نایلون شیرینگ تونلی: که به پلاستیک شیرینگ پلی اتیلن نیز معرف است، مقاومت خوبی دارد و به خوبی شکل می گیرد.

نایلون شیرینگ حرارتی: نوع دیگر این نایلون، نایلون حرارتی است که برای وکیوم کالاهای بسته بندی شده استفاده می شود. این نایلون به محصول می چسبد و کاملا از آن محافظت می کند.

نایلون شیرینگ روده ای: از مهم ترین انواع نایلون بسته بندی برای صنایع مختلف با کاربرد های بسیار وسیع است.

خرید نایلون شیرینگ

پلاستیک اطلس تولید کننده انواع نایلون شیرینگ

در گروه کارخانجات پلاستیک اطلس تولید پلاستیک شیرینگ حرارتی در ضخامت های مختلف صورت می گیرد. هر چه از نایلون های ضخیم تر برای بسته بندی محصولات استفاده شود می تواند محافظت بهتری از محصول انجام دهد.

هر ابعاد، ضخامت و سایز مد نظر مشتری را می توان در پلاستیک اطلس سفارشی سازی کرده و اقدام به تولید آن نمود.


کاربرد های پلاستیک شیرینگ

باید گفت تمامی محصولات پلاستیکی بر پایه ماده اولیه پلی اتیلن، دارای کاربردهای وسیع و گوناگون است. از رایج ترین کاربرد های پلاستیک شیرینگ حرارتی می توان به بسته بندی و شیرینگ کردن چند تایی آب معدنی و نوشابه و دوغ ها در کنار هم تحت عنوان شل اشاره کرد.

همچنین تولید کننده ها در کارخانجات تولیدی توسط نایلون شیرینگ کارتن و جعبه، کارتن ها را در کنار هم قرار داده و هر چند عدد را با هم شیرینگ می کنند. این محصول کمک بسیار زیادی در سهولت حمل و نقل آنها می کند.

چاپ روی نایلون شیرینگ

شما می توانید در صورت تمایل برای بسته بندی محصول تان از نایلون شیرینگ (پلاستیک حرارتی) با چاپ و طرح دلخواه تان استفاده کنید. برای خلق یک ظاهر جذاب و چشم نواز می توانید از پلاستیک شیرینگ با پایه رنگی استفاده کنید.

در مجموعه کارخانجات پلاستیک اطلس چاپ با بروزترین ماشین آلات و به دو صورت فلکسو و هلیو به صورت 1 تا 8 رنگ و 1 تا 6 رنگ FULL HD انجام می شود.

تفاوت نایلون شیرینک پک و استرچ پالت بند

  • فیلم استرچ از فیلم شیرینگ نازک تر و شفاف تر است.
  • به استرچ پالت بند، حرارتی دمیده نمی شود و مانند پلاستیک شیرینگ در کوره پخت قرار نمی گیرد و فقط با کشیده شدن، دور کالا را محصور می نماید.
  • فیلم های دستگاه استرچ پالت تنها به صورت رولی هستند. اما فیلم های شیرینگ گاها به صورت غلاف یا پاکت تولید می شوند که محصول داخل آن قرار می گیرد.

قیمت نایلون شیرینگ حرارتی و روده ای

عوامل زیادی در قیمت نایلون شیرینگ حرارتی تاثیر گذار است مانند نوع چاپ، میزان سفارش، جنس به کار رفته در تولید، شفافیت و…. از همین رو با توجه به تغییر نرخ مواد پتروشیمی در بورس، قیمت پلاستیک شیرینگ هم تغییر می کند.

کیفیت محصولات تولید شده در پلاستیک اطلس

باتوجه به اینکه اکثرا کارخانه ها و گروه های تولیدی در صنایع بیشتر مایل به تهیه جنس ارزان قیمت و مقرون به صرفه برای بسته بندی کالای خود هستند، لذا می توان از مواد درجه 2 و 3 هم برای تولید پلاستیک شیرینگ استفاده کرد.

در این راستا باید بگوییم که نوع درجه 1 و 2 و 3 پلاستیک در خاصیت شیرینگ پذیری آن تاثیر زیادی نمی گذارد. مهمترین اثر آن بر روی شفافیت آن است که نایلون تولید شده با مواد درجه 2 و 3 نسبت به درجه 1 کدر تر است. ما در پلاستیک اطلس برای تولید پلاستیک شیرینگ از مواد اولیه درجه یک استفاده می کنیم مگر به درخواست خود مشتری از مواد درجه دو یا سه استفاده کنیم.

فروش نایلون شیرینگ روده ای و نایلون حرارتی

از جمله خدمات ارائه شده توسط پلاستیک اطلس، فروش نایلون شیرینگ و نایلون های وکیوم حرارتی به صورت عمده و جزئی، با کمترین قیمت و همچنین به صورت خرید اینترنتی است. شرکت پلاستیک اطلس قادر به تولید انواع پلاستیک شیرینگ در تمام ابعاد با کمترین قمیت است. ارائه محصولی با بهترین کیفیت و از طرفی قیمت کم باعث جلب اعتماد مشتریان شده است.

خرید نایلون شیرینگ

خرید اینترنتی نایلون شیرینگ

توصیه می شود اگر تولید کننده هستید و برای تولید صنعتی خود به بسته بندی مناسب نیاز دارید، از پلاستیک شیرینک پک رولی استفاده کنید. این کار هم صرفه اقتصادی بیشتری دارد و هم نیازی به خرید روزانه نایلون ندارید.

خرید اینترنتی نایلون شیرینگ پک از پلاستیک اطلس به صورت عمده و جزئی انجام می شود. برای خرید رول شیرینگ و استعلام قیمت نایلون شیرینگ حرارتی کافی است با کارشناسان پلاستیک اطلس در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

برای سفارش نایلون، نایلکس و سلفون با کیفیت و مرغوب از اطلس پلاستیک و کسب اطلاعات بیشتر با تیم فروش ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

نظرات