نایلون حبابدار از کجا بخرم؟

نایلون حبابدار

1401/07/02
110
0
نایلون حبابدار (ضربه گیر حباب دار) در هنگام اسباب کشی شما به وسایلی احتیاج دارید که بتواند اسباب شما را در مقابل آسیب ها محافظت کند

اطلس پلاستیک پیشرو در عرضه و پخش انواع نایلون شامل نایلون شیرینگ، نایلون حباب دار، نایلون عریض و انواع نایلون و سلفون های پشت چسب دار می باشد. نایلون حبابدار (ضربه گیر حباب دار) در هنگام اسباب کشی شما به وسایلی احتیاج دارید که بتواند اسباب شما را در مقابل آسیب ها محافظت کند و از وارد شدن فشار به آن ها جلوگیری کند، این وسایل شامل نایلون حباب دار (ضربه گیر حبابدار) و کارتن اسباب کشی می باشد. اگر وسایل شما درست بسته بندی نشود و از وسایلی همچون پلاستیک حبابدار و نایلون های حبابی استفاده نکنید در هنگام جا به جایی ممکن است در اثر ضربات وارد شده و یا تحت فشار قرار گرفتن ظروف، وسایل دچار آسیب شوند. این اتفاق می تواند برای شما خسارات زیادی را به همراه داشته باشد. از این رو استفاده از نایلون های ضربه گیر و حبابی می تواند کمک شایانی به شما بکند.

نایلون حبابدار چیست؟

نایلون حباب دار یا ضربه گیر حباب دار یا پلاستیک حبابدار ضربه گیر وسایلی شناخته شده برای بسته بندی لوازم خانگی و صنعتی می باشند. ضربه گیر حبابدار دارای حباب های برجسته ای بر روی سطح خود می باشد که وجود این حباب ها می تواند به طور قابل ملاحظه ای فشار های وارده به لوازم را بکاهد. نایلون ضربه گیر دارای سطحی بسیار نرم می باشد و همچنین حباب هایی که از هوا پر شده اند سبب می شوند که ضربه ای به محصول وارد نشود.

دانستن این نکته ممکن است برای شما نیز جالب باشد که هیچ یک از نایلون های استفاده شده در صنعت همانند نایلون ضربه گیر مقاومت بالایی در جهت حفاظت از محصولات را نداشته است. این محصول در مدل های مختلف همانند : مدل های ۲ تا ۵ لایه تشکیل شده است و هر چقدر تعداد لایه ها بیشتر باشد به تبع مقاومت در برابر فشار نیز بالا خواهد رفت. همچنین سایز حباب هایی که بر روی این نایلون ها ی ضربه گیر قرار گرفته است از ۵ تا ۳۰ میلی متر متفاوت می باشد.

انواع ضربه گیر بسته بندی

نایلون حباب دار دارای انواع مختلفی از جمله:

۱.نایلون پاکت

۲.نایلون برش خورده

۳. نایلون کیسه ای می باشد.

نایلون حبابدار ضربه گیر به چه منظوری استفاده می شود؟

از پلاستیک حباب دار می توان در:

۱.بسته بندی و جا به جایی لوازم خانگی

۲. استفاده در صنعت شیشه و جا به جایی شیشه ها

۳. در تمام اتوبار ها و شرکت های باربری

۴. در قطعات حساس کامپیوتر و برد های الکترونیکی

۵. در بسته بندی و جا به جایی انواع لوازم شیشه ای ، حساس و شکستنی

۶. صنعت الکتریکی و الکترونیکی

۷ . بسته بندی لوازم و ابزارات صنعتی

۸.بسته بندی مبلمان و لوازم چوبی و استفاده در صنعت چوب و مبلمان

همچنین شما می توانید در موارد دیگری نیز از پلاستیک حبابدار ضربه گیر استفاده نمایید، زیرا ضربه گیر حباب دار می تواند از وارد شدن ضربه و خراشیدگی به محصول جلوگیری کند. علاوه بر این می توان از این محصول عالی به عنوان یک عایق استفاده نمود و از اتلاف انرژی جلوگیری کرد، از همین رو می توان گفت این محصول دارای صرفه اقتصادی نیز می باشد. این ها نمونه ای از کاربرد نایلون و ضربه گیر حبابدار بود در ادامه قصد داریم مهمترین کاربرد این محصول را بیان نماییم.

نایلون حبابدار از کجا بخرم؟

کاربرد نایلون های حباب دار

نایلون های حبابدار همانطور که از اسم شان پیداست دارای حباب هایی در سطح خود می باشند و به همین دلیل به این نام خوانده می شوند. حتماً شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که در کودکی خاطره های خوشی با این نایلون ها داشتید که آن هم ترکاندن حباب های آن ها بود که لذتی همراه با آرامش برای تان به ارمغان می آورد. معمولاً از این نایلون ها برای بسته بندی کردن محصولات و کالاهای مختلفی استفاده می شود که باعث محافظت بیشتر در مقابل ضربه و خسارات دیگر خواهد بود.

یکی از کارایی هایی که نایلون های حباب دار دارند این است که در اسباب کشی ها می توانند به کمک شما بیایند و به عنوان یک ضربه گیر بسیار قوی عمل خواهند کرد اما امروزه شاهد هستیم که از این نوع نایلون ها بیشتر استفاده می شود.

کاربردهای خاص و جالب یک نایلون حباب دار

یک نایلون حبابدار دارای کاربردهای مختلف و متفاوتی است که در این قسمت به یک سری از کاربردهای جالب و خاص این نوع از نایلون اشاره می کنیم که شامل موارد زیر است:

کیسه خواب؛ از کاربرد نایلون های حباب دار

اگر عادت دارید که همراه خود کیسه خواب ببرید و از کیسه خواب استفاده می کنید می توانید چندین لایه از نایلون های حباب دار را در کیسه خواب تان قرار دهید با این کار احساس نرمی و راحتی بیشتری می کنید و حتی به گرم تر شدن کیسه خواب تان نیز کمک خواهد کرد و می تواند یک مورد مناسبی برای یک کیسه خواب نرم و راحت باشد.

استفاده از نایلون حبابدار برای فرمان خودرو

شما می توانید از نایلون های حباب دار برای فرمان خودروی تان استفاده کنید اما این کار چه مزیتی دارد؟ با این کار می توانید از استرس های ناشی از بارندگی و ترافیک ها خلاص شوید و در هنگامی که در ترافیک به سر می برید با ترکاندن حباب های نایلون خودتان را سرگرم کنید و هم یک آرامش اعصاب را ایجاد خواهد کرد همچنین استفاده از نایلون حباب دار بر روی فرمان از عرق کردن بیش از حد دستتان در اثر تماس با فرمان خودرو جلوگیری می کنید.

استفاده از نایلون حبابدار برای لباس

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که به مراسمات خارجی مانند مراسم هالووین اهمیت می دهید و برای این گونه از مراسمات لباس خاص تهیه می کنید می توانید از نایلونهای حباب دار نیز کمک بگیرید آن ها می توانند لباس خیلی خاصی را در مراسم هالووین برای شما تدارک ببینند.

استفاده از نایلون حبابدار به عنوان عایق پنجره

یکی دیگر از کاربردهای نایلون های حبابدار استفاده از آن ها به عنوان عایق پنجره است پس اگر اهل صرفه جویی هستید و نمی خواهید برای داشتن پنجره های دوجداره هزینه کنید نایلون های حبابدار می تواند یک انتخاب درست و به صرفه برای شما باشد زیرا با استفاده از نایلون بر روی پنجره های تان گرمی خانه تان را تضمین می کنید و هم در استفاده از وسایل گرمایشی در فصل زمستان صرفه جویی می کنید.

پس با یک تیر چندین نشان بزنید یعنی با استفاده از نایلون حبابدار هم پنجره های تان را عایق کنید، هم پنجره هایتان را دوجداره کنید و هم در مصرف گاز صرفه جویی کنید که تمام این نکات مثبت به خاطر این است که نایلون حباب دار دارای ویژگی عایق گیر می باشد.

مهم ترین ویژگی نایلون حباب دار

ایمنی

یکی از مهمترین کاربرد های پلاستیک حبابدار ضربه گیری و ایجاد ایمنی بیشتر برای وسایل حساس و شکستنی شما می باشد. این محصول به دلیل داشتن حباب های هوای کوچک بر روی خود می تواند محصولات و لوازم شما را به خوبی عایق بندی کند و از ان محافظت نماید.

راحتی

شاید شما هم ترجیح بدهید از ابزارهایی در بسته بندی کردن وسایل خود استفاده نمایید که کار با آن ها راحت و اسان باشد. یکی از مهمترین ویژگی های نایلون حباب دار استفاده اسان از این محصول می باشد. برای این کار فقط لازم است که نایلون حبابی را به دور و اطراف محصول خود بپیچید.

بی خطر برای محیط زیست

شاید بتوان گفت از مهمترین ویژگی های ضربه گیر حباب دار بی خطری و بدون ضرر بودن برای محیط زیست می باشد. همچنین این محصول به خاطر بالشتک هایی که دارند می توانند در طبیعت برای بسیاری از کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد.

لفاف حبابدار پفکی

یکی از برجسته ترین انواع تولید پلاستیک ها در جهت ضربه گیری لفاف حباب دار پفکی یا همان نایلون حباب دار در انواع دو لایه و سه لایه می باشد. لفاف حبابدار پفکی از ویژگی هایی همچون: شفافیت بالا، استحکام و مقاومت بالا برخودار می باشد و علاوه بر همه ی این ها از ان جایی که از حباب های هوا به طول ۲ تا ۲۰ سانتی برخودار است می تواند تا حد زیادی از شدت وارده جلوگیری کند و همچنین دارای ضربه پذیری خوبی می باشد.

نحوه خرید نایلون حبابی

اگر شما هم قصد خرید و استفاده از این نایلون حبابی و ضربه گیر را دارید می توانید به سایت پلاستیک اطلس مراجعه نموده و انواع ضربه گیر حبابی را مشاهده و با اطمینان خریداری نمایید. این سایت خدمات ارزنده ای را به مشتریان خود ارائه می دهد و تمام هدف این سایت ایجاد لبخند رضایت شما عزیزان می باشد.

نایلون حبابدار

همان گونه که گفته شد نایلون حبابدار دارای حباب های ریز در سایز های مختلف بر روی سطح خود می باشد که از هوا پر شده است و می تواند به خوبی از لوازم شما از جمله لوازم شکستنی، چوبی، شیشه ای، صنعتی و.. محافظت کرده و قدرت ضربات وارده را کاهش بدهد. همچنین اگر شما هم جز کسانی هستید که به محیط زیست علاقه دارید و نمی خواهید اسیبی به محیط اطراف شما وارد شود می توانید از این محصول با اطمینان خاطر استفاده نمایید. توجه داشته باشید که گفتیم هرچه تعداد لایه ها افزایش پیدا کند مقاومت نیز بیشتر خواهد شد و از این رو شما می توانید بر اساس کاربردی که می خواهید از این محصول ببینید یکی از انواع ان را انتخاب نمایید.

برای سفارش نایلون، نایلکس و سلفون با کیفیت و مرغوب از اطلس پلاستیک و کسب اطلاعات بیشتر با تیم فروش ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

نظرات