خرید نایلون حبابدار و ضربه گیر

نایلون حبابدار

1401/06/05
398
0
اگر به دلیل اسباب کشی و یا تولید و انتقال محصولات، قصد بسته بندی وسایل حساس را دارید حتماً اقدام به خرید نایلون حبابدار کنید.

اطلس پلاستیک پیشرو در عرضه و پخش انواع نایلون شامل نایلون شیرینگ، نایلون حباب دار، نایلون عریض و انواع نایلون و سلفون های پشت چسب دار می باشد. همانطور که کارتن اسباب کشی یکی از وسایل اصلی برای بسته بندی وسایل است، این موضوع در مورد نایلون حبابدار هم صدق می کند. اگر به دلیل اسباب کشی و یا تولید و انتقال محصولات، قصد بسته بندی وسایل حساس را دارید حتماً اقدام به خرید نایلون حبابدار کنید. این نایلون ها برخلاف ظاهرشان عملکرد بسیار خوبی در مقابل ضربات از خود نشان می دهند.

نایلون حبابدار چیست

نایلون حبابدار یا بابل رپ یا ضربه گیر حبابدار ابزاری شناخته شده برای بسته بندی لوازم مختلف است. نایلون ها در انواع مختلفی عرضه می شوند که این نوع نایلون کمی با بقیه متفاوت است. بابل رپ در انواع ۲ تا ۵ لایه تولید می شود که مناسب ترین آن در فروشگاه اینترنتی پلاستیک اطلس به شما عزیزان عرضه می گردد و به راحتی امکان خرید نایلون حباب دار وجود دارد.

نایلون ضربه گیر سطحی بسیار شفاف و لطیف دارد، اما به دلیل وجود حباب های مختلف در میان بافت خود، از میزان مقاومت بالایی برخوردار است و از جنس پلی اتیلن می باشد.

رول ضربه گیر

نایلون ضربه گیر عموماً به دو صورت زیر تولید می شود:

شیت یا ورقه ای: معمولا برای صنایع و کارخانجاتی که محصولاتی با ابعاد کوچک تولید می کنند کاربرد دارد.

پاکت: نایلون حبابدار پاکتی برای قرار دادن برخی فایل های کاغذی کاربرد دارد. در این نوع بابل رپ رو دو ورق یا شیت نایلون ضربه گیر روی هم پرس شده اند و یک قسمت آن باز است تا فایل های مورد نظر که در ابعاد مشخصی هستند در آن قرار گیرند.

رول: بابل رپ رول مقدار زیادی از بابل رپ است که با عرض مشخصی چندین دور رول شده اند. این نوع نایلون ضربه گیر برای استفاده آزاد و بسته بندی انواع وسایل استفاده می شوند.

رول ضربه گیر موجود در فروشگاه ما به اندازه بسته بندی اثاثیه خانه و اداره است.

موارد استفاده از نایلون حباب دار

اگر در رابطه با خرید نایلون حبابدار و موارد استفاده آن مردد هستید لیستی از موارد استفاده ضربه گیر حبابدار را برای شما لیست خواهیم کرد.

بسته بندی با نایلون حبابدار

 • بسته بندی ظروف شکستنی
 • کاربرد در صنایع تولید شیشه و لوازم شیشه ای
 • بسته بندی لوازم چوبی اعم از مبلمان، دکوراسیون و
 • بسته بندی کامپیوتر و متعلقات کامپیوتری
 • کاربرد در صنعت خودرو سازی و بسته بندی قطعات خودرو
 • صنایع الکترونیکی و الکتریکی
 • شرکت باربری و اتوبارها برای حمل و نقل کالا مانند حمل جهیزیه یا اثاث کشی
 • بسته بندی سایر لوازم خانگی (بسته بندی یخچال، لوازم شیشه ای و دکوری، کابینت، ماشین لباسشویی، درب، تخت خواب و … )

مرکز فروش نایلون حبابدار

نایلون ضربه گیر یکی از ملزومات بسته بندی لوازم حساس و شکستنی است. اگر قصد جابجایی لوازم شیشه ای، لوازم الکترونیکی، لوازم برقی، لوازم شکستنی و لوازم حساس به رطوبت و خراش پذیر را دارید، حتما باید اقدام به خرید بابل رپ یا نایلون ضربه گیر کنید. در غیر اینصورت دیر یا زود بایستی بابت خسارت وارده به اثاثیه هزینه جدایی را متحمل شوید!

نایلون حباب دار چیزی نیست که در هر شهر و محله ای پیدا باشد. همچنین این محصول در جنس های مختلف و قیمت های متنوعی در دسترس است. بهترین راه خرید از شرکتی است که به دلیل سابقه طولانی در امر اسباب کشی و حمل بار، بابل رپ مناسب بسته بندی را بشناسد و به مشتریان ارائه دهد.

مرکز فروش نایلون حبابدار

مزیت خرید بابل رپ از فروشگاه پلاستیک اطلس

 1. نایلون حبابدار ارائه شده در فروشگاه اینترنتی پلاستیک اطلس با نایلون های که هنگام خرید ظروف شکستنی در بسته بندی آن می بینید متفاوت است. این بابل رپ ضربه گیر درجه قوی است و برای حمل و نقل وسایل سنگین و اثاثیه خانه طراحی شده اند.
 2. ضربه گیر حبابدار عرضه شده در فروشگاه سپند بار لبه گرفته است. یعنی حاشیه بابل رپ در راستای طول، ضخیم می باشد و امکان باز شدن آن وجود ندارد.
 3. به دلیل نوع نایلون و همچنین لبه های با کیفیت، امکان استفاده چندباره از این نایلون ها وجود دارد. البته کیفیت ابتدایی بابل رپ بیشتر است.
 4. در فروشگاه ما امکان خرید ارزان نایلون ضربه گیر وجود دارد.
 5. امکان خرید آنلاین و خرید تلفنی محصولات بسته بندی اسباب کشی وجود دارد.
 6. خرید آنلاین نایلون حبابدار و ارسال به سراسر کشور
 7. در خانه بنشینید و سفارش خود را تنها با چند کلیک ثبت کنید.

در برخی از مناطق کشور عزیزمان امکانات کافی نمی باشد. در گذشته به دلیل نبود فروشگاه اینترنتی افراد مجبور بودند بدون امکانات و تجهیزات فاقد کیفیت اقدام به بسته بندی وسایل کنند. اما امروزه با وجود تکنولوژی این مشکل حل شده است. فرقی نمی کند که در شهر زندگی می کنید یا روستا!

هر کجای ایران که هستید وارد فروشگاه اینترنتی لوازم بسته بندی شوید و محصول مورد نظر خود را انتخاب و اقدام به پرداخت نمایید.

خرید تلفنی نایلون حبابدار و ارسال به سراسر کشور

در صورت عدم تمایل به خرید اینترنتی نایلون حبابدار می توانید با پشتیبانی شبانه روزی پلاستیک اطلس در تماس باشید. مشاورین ما به صورت شبانه روزی با صبر و حوصله ابتدا به تمام سوال هایی که شما دارید پاسخ می دهند. در صورت تأیید شما عزیزان سفارش مورد نظر ثبت میگردد. زمان ارسال مرسوله در خرید آنلاین و یا خرید تلفنی تفاوتی ندارد.

فروش نایلون حبابدار

پلاستیک اطلس با بیش از یک دهه سابقه در زمینه باربری، توانسته است رضایت ۹۹درصدی مشتریان را جلب نماید. برخی از عزیزانی که از مبدأ تهران قصد حمل بار و اسباب شی را دارند در کنار تیم ارسالی، درخواست انجام خدمات بسته بندی هم دارند.

نایلون ضربه گیر ارزان قیمت

اگر بخواهیم ساختار بابل رپ یا نایلون حبابدار را به طور کلی در نظر بگیریم، چیزی نیست جز هوایی که در پلاستیک حبس شده است. هوا به عنوان یک عایق کننده مناسب استفده می شود.

نایلون ضربه گیر ارزان قیمت

پلاستیک حبابدار یکی از ارزان ترین و آسان ترین ابزار برای عایق کردن وسایل و محیط های گوناگون است.

این نایلون ها در قیمت های مختلفی ارائه می شوند. نایلون ضربه گیر فروشی در مرکز خرید ما قیمتی بسیار مناسب در قبال کیفیت آن دارد. خودتان ببینید و مقایسه کنید.

قیمت نایلون حبابدار

قیمت نایلون حبابدار وابسته به کیفیت و اندازه آن است. شما می توانید بابل رپ یا ضربه گیر را به صورت رولی کامل در فروشگاه خریداری بفرمایید.

برای سفارش نایلون، نایلکس و سلفون با کیفیت و مرغوب از اطلس پلاستیک و کسب اطلاعات بیشتر با تیم فروش ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

نظرات