نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ

1401/05/25
192
0
یکی دیگر از تولیدات پلاستیک اطلس نایلون شیرینگ پک حرارتی (فیلم شیرینگ) که از ترکیب مواد LLDPE و LDPE به همراه فرمولاسیون ویژه تولید می گردد.

اطلس پلاستیک پیشرو در عرضه و پخش انواع نایلون شامل نایلون شیرینگ، نایلون حباب دار، نایلون عریض و انواع نایلون و سلفون های پشت چسب دار می باشد و یکی دیگر از تولیدات پلاستیک اطلس نایلون شیرینگ پک حرارتی (فیلم شیرینگ) که از ترکیب مواد LLDPE و LDPE به همراه فرمولاسیون ویژه تولید می گردد.

نایلون شیرینگ پک حرارتی فیلم شیرینگ پلاستیک اطلس:

در دنیای امروز با رقابت شدید برای فروش محصول، 2 نکته بسیار اساسی برای بسته بندی حائز اهمیت است:

 • زیبایی و شکیل بودن
 • مقرون به صرفه بودن و قابلیت رقابت داشتن

بنابراین پیشنهاد ما به شما برای بسته بندی محصولات، استفاده از Collation shrink film می باشد. یعنی بسته بندی محصول به صورت چند تایی و چینش و حمل آسان، حذف کارتن و نمایش بهتر محصول.

بسته بندی شیرینگ (Shirink) یا کوچک شونده جزوه یکی از محصولات بسته بندی با درجه ذوب به نسبت پایین می باشد. این محصول به محض تماس با حرارت کوچک شده و در صورتی که به دور یک کالا پیچیده شده باشد، به صورت یکپارچه و یک دست به جنس می چسبد. وقتی یک کالا شیرینگ می شود، در حقیقت از ورود گرد و خاک و هوا به آن جلوگیری می شود.

برای مثال شرکت های بسته بندی سس های شیشه ای برای جلوگیری از نفوذ هوا به داخل ظرف، درب محصول را شیرینگ می کنند یا برای مثال شرکت های لبنی یا نوشیدنی پک ها خود را با شیرینگ بسته بندی می نمایند تا علاوه بر حمل و نقل راحت تر از تماس گرد و خاک با بطری ها جلوگیری گردد. مصارف شیرینگ به قدری وسیع و گسترده می باشد که ذکر چند مورد از کاربردهای آن نمی تواند به درستی کاربرد آن را بیان کند اما اگر نیازمند یک بسته بندی شکیل هستید می توانید از این کالا استفاده نمایید.

نایلون شیرینگ جهت بسته بندی طیف گسترده ای از محصولات، در صنایع بسته بندی شناخته می شود محصولات پلاستیک اطلس در این نوع منحصرد به فرد بوده و با توجه به تولید روزانه 20 تن از این محصول حجم قابل ملاحظه ای از تولیدات را شامل می شود و فیلم شرینگ می تواند به صورت تک لا و یا 2 لا (تونلی) تولید شود.

نایلون شرینگ با استفاده از پلی اتیلن با چگالی پایین تولید می شود:

این محصولات متشکل از Petkim و افزودنی هایی میباشند که بر اساس نوع محصول مقدار آنها مشخص شده و در اندازه خاصی منقبض خواهند شد.

نایلون شرینگ محصولی می باشد که به حرارت بسیار حساس بوده و در دمای خاصی تولید می گردد. مصرف کنندگان باید به طول، عرض و وزن محصول خود توجه کنند تا متناسب با محصول آنها شرینگ در ابعاد و مشخصات خاصی عرضه گردد.

کاربردهای مختلف نایلون شیرینگ:

از کاربرد های نایلون شیرینگ در فضای اینترنت بسیار مطالعه کرده ایم اگر بخواهیم تعدادی از آن را ذکر کنیم باید بگوییم از این نایلون ها برای بسته بندی و عایق کردن کالا در برابر رطوبت استفاده می شود که به صورت ورقه ای بر روی اجناس کشیده میشود و با ایجاد حرارت معین زیر دستگاه بسته بندی و سریع سرد شدن به حالت استحکام اولیه در می آید.

کاربردهای مختلف نایلون شیرینگ

لازم به ذکر است این نایلون در صنعت های مختلف قابل استفاده و به شرح زیر است:

 • کاشی و سرامیک
 • بسته بندی قوطی، مواد غذایی، بطری آب معدنی و نوشابه و لبنیات
 • بسته بندی درب پوش های مواد غذایی برای جلوگیری نفوذ هوا
 • وکیوم نمودن غذاهای رستوران ها به منظور حمل و نقل آسان
 • سنگ های نمای ساختمان
 • خودرو سازی و قطعات
 • داروسازی
 • لوازم خانگی
 • اسباب بازی
 • ظروف چینی

مشخصات نایلون شیرینگ پلاستیک اطلس:

پلاستیک اطلس قابلیت تولید نایلون شیرینگ با انعطاف پذیری بسیار عالی از عرض 10 سانت تا 400 سانت و ضخامت تک لایه 30میکرون تا 250 میکرون (0.3 الی 0.25) و ضخامت 2لا(تونلی) 60 میکرون الی 500 میکرون (0.6 الی 0.50)و تمام ضخامت های سفارشی، رنگ زمینه نایلون های شیرینگ پلاستیک اطلس شفاف می باشد اما بر حسب نیاز مشتری قابلیت تولید سفارشات رنگی ام هم پذیرفته میشود و قابلیت چاپ تا 4رنگ و قابل استفاده با دستگاه های تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و دستی می باشد.

برای سفارش نایلون، نایلکس و سلفون با کیفیت و مرغوب از اطلس پلاستیک و کسب اطلاعات بیشتر با تیم فروش ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

نظرات