قیمت نایلون شیرینگ چقدر است ؟

نایلون شیرینگ

1401/05/22
206
0
نایلون شیرینگ ها هزینه های بسیار کمی را برای صنایع بمنظور بسته بندی کالای خود ایجاد می کنند

اطلس پلاستیک پیشرو در عرضه و پخش انواع نایلون شامل نایلون شیرینگ، نایلون حباب دار، نایلون عریض و انواع نایلون و سلفون های پشت چسب دار می باشد. از مهمترین عواملی که باعث افزایش فروش نایلون شیرینگ شده است قیمت بسیار مناسب آن است. نایلون شیرینگ ها هزینه های بسیار کمی را برای صنایع بمنظور بسته بندی کالای خود ایجاد میکنند و می توانند هزینه های کلی آنها را تا حد زیادی بکاهند که از این رو صنایع نیز با توجه به این موضوع استقبال بسیار خوبی از این نوع نایلون برای بسته بندی بعمل آورده اند.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت نایلون شیرینگ چیست ؟

یکی از عواملی که بر روی قیمت نایلون شیرینگ تاثیر گذار است کیفیت آن است. کیفیت نایلون شیرینگ میتواند بر روی قیمت آن تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. برخی از نایلون شیرینگ ها از کیفیت به مراتب بالاتری برخوردار هستند که در نتیجه قیمت بالاتری نیز خواهند داشت.

قیمت نایلون شیرینگ متاثر از وارداتی و تولید داخل بودن نیز متغیر خواهد بود. در صورتی که قصد خرید نایلون شیرینگ وارداتی را داشته باشید در نتیجه باید با قیمت بالاتری آنرا خریداری نماید.

مواد تشکیل دهنده نایلون بسته بندی شیرینگ چیست؟

مواد نایلون بسته بندی شیرینگ شامل سه ماده اصلی پلی وینیل کلراید (PVC)، پلی اتیلن (PE) و پلی الفین (POF) هستند. موارد استفاده آن در بسته بندی مواد غذایی، برای محافظت و ایمن سازی محصولات برای خرده فروشی و حمل و نقل. هر یک از آنها دارای قابلیت ها و ویژگی های مختلفی هستند که آنها را برای کاربردهای مناسب خاص می کند.

بهترین انتخاب برای نیازهای بسته بندی شما کدام است؟

موادی که به نایلون شیرینگ معروف است، یک بسته پلاستیکی شفاف است که برای بسته بندی میلیون ها محصول در سراسر جهان استفاده می شود.

نایلون شیرینگ را نایلون بسته بندی کوچک شونده می گویند، زیرا هنگام قرار گرفتن در معرض گرما در اطراف محصول بسته بندی شده جمع می شود.

بهترین نوع نایلون شیرینگ کدام است ؟

هر یک از این سه نوع نایلون شیرینگ را می توان به صورت نایلون بسته بندی چند لایه با مواد افزودنی مختلف با ویژگی های خاص و مورد نیاز برای ماندگاری بیشتر یا شکل ظاهری متفاوت، استفاده کرد. نایلون بسته بندی کوچک شونده را می توان به صورت رول پلاک مسطح، کیسه ای، با پوشانندگی بیش از حد، بانداژ و لوله ای، تشکیل داد و نوعی محافظت بیشتر را به کالاهای بسته بندی شده اضافه کرد. اگر مطمئن نیستید که از کدام نوع نایلون شیرینگ برای بسته بندی ایده آل برای برنامه خود استفاده می کنید،

نایلون شیرینگ PVC (پلی وینیل کلراید)

نایلون بسته بندی پی وی سی یکی از رایج ترین نایلون های بسته بندی کوچک شونده (جمع شونده) در جهان است. این محصول به دلیل داشتن وزن سبک و قیمت ارزان و کاربردچند منظوره مشهور است.

اما به دلایل زیادی کمتر از PE و POF مورد استفاده است. به ویژه به دلیل خطرات موجود برای سلامتی در هنگام تولید و حرارت دادن و پایداری.

در شکل سفت و سخت آن ، PVC با دوام است و در بسیاری از موارد از جمله پروژه های ساختمانی و محصولات ظروف خانگی استفاده می شود. از نظر بسته بندی ، PVC در برنامه های سخت مانند بسته بندی برجسته و تاشو، و بسته بندی های انعطاف پذیر از جمله بسته بندی کوچک، کیسه گذاری، دیده می شود. پلی وینیل کلراید ترکیبی از سه عنصر کربن ، هیدروژن و کلر است.

استفاده از نایلون شیرینگ PVC، به دلیل بوی مضر و شدیدی که با گرم شدن از آن خارج می شود در فضایی با تهویه مناسب توصیه می شود.

پی وی سی در بسیاری از کشورها به دلیل ترکیب شیمیایی و محصولات جانبی مضر منتشرشده در طی ایجاد و تجزیه آن، ممنوع شده است.

برندهایی که به مسئولیت های شرکتی و اجتماعی اهمیت زیادی قائل هستند، در منع پی وی سی در بسته بندی، به این کشورها پیوسته اند.

این مساله مهم است، اگر فکر استفاده از PVC را در بسته بندی خود دارید و یا اگر درحال استفاده از آن هستید.

مزایای نایلون شیرینگ پی وی سی چیست ؟

یکی از رایج ترین نایلون های بسته بندی جمع شونده است

متناسب با تغییرات دما، سرد و گرم میشود، باعث شکنندگی و تردی بیش از حد هنگام سرد شدن و جمع شوندگی در هنگام گرم شدنکه منجر به بالارفتن مقاومت در برابر گسترش پارگی می شود.

پلی الفین با مقاومت بالاتر در برابر سوراخ شدن

وقتی شما از یک بسته بندی پی وی سی استفاده می کنید، مهم این است که از بالاترین استانداردهای ممکن برای استفاده و دفع در سراسر زنجیره تولید استفاده شود.

مزیت های بیشتر نایلون شیرینگ PVC چیست؟

نایلون شیرینگ فرآیند ساده ای است که فقط به دو مورد نیاز دارد. نوع مناسب پلاستیک و گرما.

نایلون بسته بندی شیرینگ یک فیلم پلاستیکی است. که می توانید آن را دور هر شی، بدون توجه به اندازه و شکل، بپیچید.

سپس گرما روی سطح اعمال می شود که باعث جمع شدن پلاستیک می شود. همانطور که کوچک می شود، با شکل جسم شما مطابقت می یابد و خود را مهر و موم می کند.

تقریباً هر محصولی را که دارید می توانید با آن ضد آب، ضد تغییرات آب و هوا و ضد تغییرات دما کنید. از آنجا که برای کوچک کردن مواد بسته بندی محدودیتی در اندازه وجود ندارد. اکنون شما راهی برای محافظت از حتی بزرگترین موارد نیز دارید. به عنوان یک امتیاز اضافی، پلاستیک بسته بندی قابل بازیافت است.

نایلون شیرینگ PVC کاربردهای بسیاری در صنایع مختلف دارد. زیرا استفاده از آن آسان است و مزایای زیادی را در بر دارد.

مزیت های بیشتر نایلون شیرینگ PVC چیست؟

نایلون شیرینگ PVC محافظت را تضمین می کند

هنگامی که گرما برای جمع کردن بسته بندی اعمال می شود، یک مهر و موم بسیار محکم ایجاد می کند. و به طور کامل از محتوای موارد محافظت می کند. پس از مهر و موم شدن، موارد از آسیب هایی که می تواند در اثر گرد و غبار، خاک یا رطوبت ایجاد شود محافظت می شود. برخی از انواع بسته بندی جمع شونده حتی برای محافظت از محصولات در برابر اشعه های مضر خورشید، دارای ویژگی محافظت در برابر اشعه ماورا بنفش نیز هستند.

نایلون شیرینگ PVC با دوام است

نایلون شیرینگ PVC از پلاستیک بسیار محکم و مقاوم ساخته شده است. پاره شدن یا سوراخ شدن آن مشکل است. برخلاف سایر مواد، نایلون بسته بندی جمع شونده در شرایط شدید آب و هوایی شکننده و ضعیف نمی شود. شل نمی شود و افت نمی کند و امنیت بیشتری را تضمین می کند.

نایلون شیرینگ PVC از دستکاری جلوگیری می کند

هرگونه دستکاری بلافاصله قابل مشاهده خواهد بود. به همین دلیل، بسیاری از شرکت های دارویی و تولیدکنندگان مواد غذایی اکنون محصولات خود را جمع می کنند تا اطمینان حاصل کنند که کالاها با میزان دقت لازم تحویل داده می شوند. سایر بانک ها و آژانس های دولتی از نوع خاصی از بسته بندی جمع کننده استفاده می کنند که وقتی مواد کشیده شده یا مخلوط می شوند، رنگ آنها تغییر می کند. این امر برای نشان دادن وجود فعالیت غیرمجاز است که با ذخیره سازی یا انتقال موارد گفته شده، رخ داده است.

نایلون شیرینگ PVC مقرون به صرفه است

نایلون شیرینگ PVC یک گزینه مقرون به صرفه است. زیرا همانطور که گفته شد فقط به دو مورد احتیاج دارد، گرما و پلاستیک. قیمت ممکن است بسته به نوع پلاستیک مورد استفاده متفاوت باشد. اما حتی در نظر گرفتن چنین فرآیندی ارزان تر از ارزشی است که برای آن ارائه می شود.

نایلون شیرینگ PVC استفاده از حداکثر فضا دارد

این به منظور به حداکثر رساندن فضا طراحی شده است زیرا موارد بسته بندی شده را بدون استفاده از مواد حجیم اضافی مانند جعبه ها به هم نزدیک نگه می دارد.

نایلون شیرینگ PVC در برند سازی کمک می کند

ویژگی اضافه شده بسته بندی کوچک این است که می توان آن را با رنگ، کلمات، تصاویر و آرم هایی طراحی کرد که به تبلیغ محصولات کمک می کند. از طبقه تولید تا زمانی که به کاربر نهایی برسد، محصول آرم شرکت را به همراه دارد. این یک ابزار بازاریابی است که می تواند آگاهی از برند را افزایش دهد، و نام تجاری را در معرض دید مشتریان بالقوه قرار دهد.

نایلون شیرینگ PVC در طول عمر کالاهای فاسدشدنی کمک میکند

غذا به راحتی از بین می رود و به همین دلیل تولیدکنندگان با افزایش چرخه ماندگاری محصولات مواجه هستند. نایلون بسته بندی کوچک کننده مواد غذایی یک انتخاب منظم برای شرکت های تولید کننده مواد غذایی است. زیرا قرار گرفتن در معرض عوامل خارجی ممکن است باعث فساد سریعتر شود که منجر به هدر رفتن شرکتهای غذایی خواهد شد و با مهر و موم دقیق هر ماده غذایی از این قرار گرفتن در معرض جلوگیری می شود.

نایلون شیرینگ PVC راحتی را فراهم می کند

بسته بندی کوچک توسط اندازه مورد بسته بندی محدود نمی شود. سیم های کوچک الکتریکی برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض رطوبت و همچنین قطعات بازی، آب نبات و سایر سخت افزارها جمع می شوند. از طرف دیگر، کیت های بسته بندی کوچک برای خنک سازی قایق ها و گلخانه ها فروخته می شوند، حتی حمل بار در تریلرها و قطارها برای حمل و نقل آسان تر می تواند بسته بندی شود. برای گسترش قابلیت های بسته بندی کوچک، سیستم های پیشرفته حتی می توانند ساختمان های کوچک را جمع کنند تا از نشت مواد شیمیایی یا قرار گرفتن در معرض مواد خطرناک جلوگیری کنند.

کاربردهای نایلون شیرینگ پی وی سی چیست؟

برنامه های کاربردی برای بسته بندی PVC شامل: بسته بندی CD

موارد کاربردی برای بسته بندی PVC شیرینگ عبارتند از: بسته بندی CD / DVD ، جعبه های بازی و نرم افزار و سایر موارد غیر خوراکی

به دلیل ماهیت شکننده بودن پس از کوچک شدن، برای جمع کردن چندین مورد با هم خوب نیست.

رسوبات کربن را بر روی درزگیر باقی می گذارد، نگهداری مناسب و منظم برای عملکرد مداوم مورد نیاز است.

در هنگام آب بندی و گرم شدن بوهای مضر را آزاد می کند. احتیاط و تهویه مناسب یکی از موارد ضروری است.

جهت گیری ترجیحی (فقط در یک جهت کوچک می شود) و نیروی جمع شدن کم را ارائه می دهد.

نایلون شیرینگ POF (پلی الفین)

نایلون بسته بندی جمع شونده پلی الفین یک نایلون بسته بندی فوق العاده با دوام و متنوع است. و در بسیاری از کاربردها که در بالا ذکر شد،جایگزین PVC شده است. همچنین یک ماده ایمن برای مواد غذایی و مورد تأیید FDA است.

مواد پلی الفین با مشخصات مختلفی از جمله بسته بندی متقاطع که مقاومت کششی بالا و وضوح خارق العاده ای را برای کاربردهای بسته بندی پرسرعت فراهم می کند، در دسترس هستند.

بسته بندی متقاطع همچنین مانع از جمع شدن اجزای ماشین آلات بسته بندی شما می شود.

با استحکام بیشتر، توانایی ایجاد رول های طولانی تری از بسته بندی با اندازه های نازک تر .همچنین امکان تغییر رول کمتر و افزایش کارایی و بهره وری را فراهم می کند.

بسته بندی جمع کننده پلی الفین دارای مقاومت بالا در برابر سوراخ شدن است. به این ترتیب برای موارد بسته بندی نامنظم از محافظت عالی در طول چرخه استفاده برخوردار است.

POF در ضخامت های کمتر از (۰.۳۵ میل) کمتر موجود است و بیشتر در ۴۵ ، ۶۰ ، ۷۵ و ۱۰۰ (۱ میل) موجود است.

تطبیق پذیری و هزینه نسبتاً کم که POF برای چندین ماشین و فرم بسته بندی ارائه می دهد. آن را به نوعی سازنده تولید کننده بسته بندی محافظ در هر اندازه تبدیل می کند.

در بعضی موارد ، POF به سوراخکاری هایی که به بسته بندی اضافه شده نیاز دارد.

سوراخهای کوچکی که قبل از استفاده به بسته بندی اضافه شده است باعث می شود تا هوا در حین فرآیند جمع شدن در جریان باشد و یک بسته صاف شود.

به همین دلیل نایلون بسته بندی شیرینگ با سوراخ، توسط بسیاری از تامین کنندگان در دسترس است.

برای سفارش نایلون، نایلکس و سلفون با کیفیت و مرغوب از اطلس پلاستیک و کسب اطلاعات بیشتر با تیم فروش ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

نظرات