نایلون شیرینگ ساده

نایلون شیرینگ

1401/05/11
219
0
یکی دیگر از نایلون های مورد استفاده در بسته بندی و تولیدی صنایع نایلون شیرینگ ساده می باشد.

اطلس پلاستیک پیشرو در عرضه و پخش انواع نایلون شامل نایلون شیرینگ، نایلون حباب دار، نایلون عریض و انواع نایلون و سلفون های پشت چسب دار می باشد. یکی دیگر از نایلون های مورد استفاده در بسته بندی و تولیدی صنایع نایلون شیرینگ ساده می باشد. این نوع از نایلون ها پس از بسته بندی روی محصول با حرارت وکیوم می شود. نایلون شیرینگ هنگامی که با دمای ۱۶۰ الی ۲۲۰ درجه سانتی گراد رو به رو می شود تغییر حالت داده و می تواند به خوبی از محصول محافظت کند. نایلون شیرینگ ساده در ابعاد گوناگونی تولید می گردد. همانطور که میدانید عرض و طول محصولات و همچنین حجم آنها در صنایع مختلف گوناگون می باشد. برای تولید نایلون شیرینگ، درخواست و سفارش مشتری باید نظر قرار گیرد.

نایلون شیرینگ ساده معمولا در دو نوع تولید می شود یک لایه و دو لایه ،که همانند پوشش های دیگری که وجود دارند با افزایش یافتن تعداد لایه های آنها کیفیت نیز در آنها افزایش یافته. عرض این نوع از نایلون ها میتواند بین 10 تا 120 سانتی متر باشد و همچنین نایلون های شیرینگ از ضخامتی حدود 30 الی 200 میکرونی برخوردار می باشند.

در صورتی که نیاز به تهیه کردن انواع مختلف این نایلون ها در رنگ بندی های متفاوت می توانید آنها را در رنگ بندی های مختلفی در سایت پلاستیک اطلس سفارش دهید.

به این دلیل که این نایلون ها قیمت چندانی ندارند می توان از آن ها در انواع صنایع استفاده نمود. صنایع کوچک تر هم می توانند با هزینه خیلی کم از این نایلون ها استفاده نمایند.

در صورتی که از نایلون شیرینگ به صورت پالتی استفاده کنید، باید چند لایه از آن را دور کالایی که میخواهید آن را بسته بندی کنید بپیچید تا قدرت ضربه گیری اش افزایش پیدا کند.

از نایلون شیرینگ ساده برای دو منظور استفاده می کنیم

  • می توان از این نایلون ها در صنایع غذایی مختلف برای جلوگیری از ورود آلودگی استفاده نمود.
  • از این نایلون ها می توان به منظور محافظت از کالا ها در برابر ضربه و جابه جایی استفاده کرد.

نایلون شیرینگ را باید در سایز و ابعاد مناسب محصولات خود سفارش دهید تا با کالای شما منطبق باشد. برای سفارش و خرید نایلون شیرینگ با ما تماس بگیرید.

از نایلون شیرینگ ساده برای دو منظور استفاده میکنیم

در صورتی که قصد تهیه نایلون شیرینگ ساده دارید سعی کنید از آنها در ابعاد مناسب کالاهایتان استفاده نمایید. می توانید این نایلون شیرینگ ساده را در ابعاد مناسب خود سفارش دهید.

نحوه نگهداری رول نایلون شیرینگ

از بارگذاری طولانی مدت جهت جلوگیری از تغییر شکل بوبین اجتناب شود.

رول ها جهت جلوگیری از تغییر شکل دوکی به صورت افقی قرار گیرند.

در صورت امکان حتما باید داخل انبار مسقف که نور خورشید به آنها نتابد جهت جلوگیری از تخریب نوری نگهداری شود.

برای جلوگیری از تخریب بوبینهای مقوایی میتوان آنها را داخل رولها، و در محل خشک که دور از رطوبت قرار گیرد استفاده نمود.

جهت جلوگیری از اشتعال: نباید از شعله مستقیم که سبب ذوب شدن فیلمهای پلی اتیلن و سوختن بوبینهایی مقوایی میگردد استفاده کرد.

برای سفارش نایلون، نایلکس و سلفون با کیفیت و مرغوب از اطلس پلاستیک و کسب اطلاعات بیشتر با تیم فروش ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

نظرات