نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ

1401/04/26
150
0
نایلون شرینک بسته‌بندی در حین بسته‌بندی و زمانی که به آن گرما داده می‌شود، کشیده شده و به راحتی شکل می‌گیرد.

اطلس پلاستیک پیشرو در عرضه و پخش انواع نایلون شامل نایلون شیرینگ، نایلون حباب دار، نایلون عریض و انواع نایلون و سلفون های پشت چسب دار می باشد. یکی دیگر از محصولات پرکاربردی که از مواد پلیمری ساخته می شود، نایلون شیرینگ است. نایلون شرینک بسته بندی که در بین مصرف کنندگان به اشتباه با نام نایلون شیرینگ شناخته می شود، می تواند به گونه ای ساخته شود که از هر دو جهت جمع شود. (هم جهت افقی و هم جهت عمودی) در حین بسته بندی و زمانی که به آن گرما داده می شود، کشیده شده و به راحتی شکل می گیرد. خنک کردن این فیلم باعث مقاومت فیلم شده و مجددا به ابعاد اولیه خود برگشته می شود.

نایلون-شرینک-شیرینگ

امروزه استفاده از خرید و قیمت نایلون شیرینگ برای بسته بندی محصولات تولیدی طرفداران زیادی میان صنایع مختلف پیدا کرده است که دلیل آن شفافیت، استحکام ، ارزانی و سهولت کاربرد نایلون شیرینگ (نایلون شیرینگ) است.

مشخصات نایلون شیرینگ پلاستیک اطلس

این محصول در پوشش محصولات دیگر در فضای اطراف آن ها محکم می شود، همچنین شفافیت و طراحی محصولات را به مشتری نشان می دهد و چون ساختار نایلون شیرینگ بسته بندی چون ضد بخار و ضد رطوبت است حتی ممکن است انخاب مناسبی برای پوشش گوشت ها و مرغ های منجمد شده باشد. جنس نایلون شیرینگ از پلی اتیلن، مثل LDPEL تولید می شود و ضخامتی آن تا 50 میکرون را دارند.

این نایلون ها ظاهری شفاف و ساده و از همه مهم تر مقاوم در برابر ضربه و پارگی هستند، از دیگر مشخصات این نایلون می توان به ۵ لایه بودن آن، ابعاد های مختلف، قدرت جمع شوندگی مناسب؛ اشاره کرد. کاربرد های آن در صنعت بسته بندی پلاستیکی، به پوشش یا نگه داشتن بطری های آب معدنی، باکس های نوشابه، باکس های آبمیوه که درون جعبه هستند و روی آن با نایلون شیرینگ پوشیده شده است.

عرض های موجود نایلون شیرینگ پلاستیک اطلس

 • نایلون شرینگ پلاستیک اطلس از عرض ۰.۵ متر تا ۶ متر قابل تولید هستند.
 • عرضه نایلون های شیرینگ بسته بندی به صورت روده ای و تک ال است.

رنگ های نایلون شیرینگ پلاستیک اطلس

 • قابلیت چاپ تا ۶ رنگ بر روی نایلون های شیرینگ تولید شده تو سط پلاستیک اطلس

رنگ‌های نایلون شیرینگ کیهان پلاستیک

ویژگی های نایلون شیرینک شرکت پلاستیک اطلس

نایلون شیرینک بسته بندی در دو نوع تولید می شود. نایلون شیرینگ یک لایه و چند لایه، قطعا هر چقدر که این نایلون ها لایه های بیشتری داشته باشند، ضخیم تر و محکم تر هستند. میزان ضخامت آن نایلون شرینک از حدود ۳۰ میکرون تا ۲۰۰ میکرون متغیر است. معمولا نایلون شیرینگ بسته بندی یک لایه به اندازه کافی ضخامت ندارد و برای استفاده از آن بهتر است چند بار و چند لایه از آن را، برای بسته بندی به کار ببرید. انواع نایلون شیرینگ از نظر جنس نیز می توان به نایلون pvc, po, pp و.. اشاره کرد، حال نگاهی بندازیم به چند مورد ازویژگی های نایلون شیرینگ پلاستیک اطلس:

 • تولید نایلون شرینک در عرض های مختلف از ۰.۵ متر تا ۶ متر
 • درخشندگی و شفافیت بالای نایلون های شیرینگ پلاستیک اطلس
 • استحکام بالا رول های نایلون شیرینگ
 • قابلیت چاپ تا ۶ رنگ
 • قابلت چاپ و امکان چاپ های رنگی بر روی نایلون های شرینک موجود است.
 • قابلیت اضافه کردن انواع افزودنی ها مانندAnti UV و… با توجه به درخواست مشتری
 • انقباض بالا بعد از اعمال حرارت
 • ساخته شده از ۵ لایه موازی پلی اتیلن

شاید این ویژگی های جذاب سبب رونق و پیشرفت نایلون های شیرینگ رنگی و چاپی شده باشد. در برخی موارد برای نمایش اندازه و شکل کالا نیاز است، محصول داخل پوششی نازک قرار بگیرد، پس شیرینگ کردن تنها گزینه خواهد بود.

مزایای نایلون شیرینک پلاستیک اطلس

نایلون شیرینگ کاربردها ومزایای زیادی در صنایع مختلف دارد، که استفاده از آن باعث راحتی کار ها و کاهش هزینه های سنگین بسیاری از تولید کننده ها شده است. نگاهی بندازیم به خلاصه ای از این مزایا:

محافظت از کالاها به وسیله نایلون شیرینگ: نایلون شرینک هم مانند استرچ برای محافظت از محصولات در برابر آب و هوا، آسیب ناشی از رطوبت، گرد و غبار و … بسیار مناسب است.

بسته بندی حرفه ای نایلون های شرینک: این نوع بسته بندی به دلیل شفافیتی که دارد محصولات را به خوبی نمایش می دهد. از طرفی بر روی این بسته بندی می توان انواع چاپ ها را اعمال کرد.

قدرت تهویه نایلون شیرینگ: نایلون شرینک توانایی تهویه دارد. بنابراین هر گونه صدمه ای را که می تواند از طریق رطوبت ایجاد کند را کاهش می دهد.

کاربرد نایلون شیرینگ

به کمک نایلون شیرینگ می توان چندین محصول را که از جهت تعادل ناپایدار هستند در کنار یکدیگر قرار داد. شیرینگ بطری های آب نمونه بارز این استفاده است. پلاستیک عایق خوبی برای رطوبت است، با شرینگ کردن از ورود خیسی و نم به کالا می توان جلوگیری کرد. شرینگ بر خلاف بسته بندی با کارتون و مقوا، پوششی شفاف است که ظاهر محصول به راحتی در آن نمایان است.

 • صنعت بسته بندی
 • صنعت حمل و نقل و لجستیک
 • حفاظت در برابر ضربه و خراش

نحوه استفاده و نگهداری از نایلون شیرینگ:

 • نایلون شیرینگ باید در مکان های خشک نگهداری شود و به دور از رطوبت قرار گیرد.
 • نایلون های شیرینگ نباید در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار گیرد.
 • به هنگام استفاده، دمای دستگاه را به نحوی تنظیم کنید که رول های پلاستیکی شیرینگ را ذوب نکند.

اگر تا قبل این، با نایلون شرینک آشنایی نداشته اید، این مقاله ذهن شما رو باز کرد تا در فروشگاه های مواد غذایی؛ انواع این نایلون ها رو دیده اید و از این به بعد، به خوبی این نایلون شیرینک را به خاطر می سپارید. اگر شما تولیدکننده مواد غذایی مثل، انواع نوشیدنی های(بطری، پاکتی و شیشه ای) هستید، یا تولید کننده انواع لبنیات، گوشت و… هستید، حتما به تناژ بالایی برای خرید نایلون شیرینگ نیاز دارید. یکی از دغدغه های شما، برای تهیه فیلم شیرینگ این است که شما باید به خوبی تمام ویژگی ها و مشخصات یک نایلون شیرینگ خوب را برای محصولات خود، بدانید و برای مثال حداقل اطلاعات کافی برای تفاوت مواد اولیه درجه یک با درجه دو در ساخت نایلون شیرینک و تاثیر آن در قیمت نایلون شیرینگ را داشته باشید.

نکات نگهداری از نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ پس از اعمال حرارت دچار انقباض شده و به صورت محکم به بدنه کالا های بسته بندی شده می چسبد. نایلون های شیرینگ این شرکت از بالاترین میزان انقباض برخوردار بوده و استحکام لازم را برای بسته بندی کالاهای بزرگ و سنگین را هم دارد. صنعت بسته بندی برای محافظت و نگهداری محصولات، گزینه های متعددی از نایلون ها را پیش روی خود دارد که متناسب با نیاز و کاربری مورد انتظار، به انتخاب بهترین گزینه می پردازد.

نکات نگهداری از نایلون شیرینگ

این نوع بسته بندی معمولا برای محافظت از یک محصول در برابر گرد و غبار یا هوا مورد استفاده قرار می گیرد یا کالاهای کوچک تر را به طور محکمی با هم ترکیب می کند. همچنین می تواند محصولات را روی پالت بپیچد، هرچند این کار چندان متعارف نیست. این بسته بندی به طور گسترده ای برای پوشاندن مواد غذایی استفاده می شود. به عنوان مثال پنیر، گوشت و سبزیجات، انواع بطری ها و..

رول های نایلون شیرینگ را روی هم تلمبار نکنید به این دلیل که اگر مدت زیادی بی استفاده بمانند، لوله مقوایی درون آن ها دچار تغییر شکل می شود. لوله های مقوایی داخل آن ها در صورتی که تغییر شکل دهند، استفاده از رول را در داخل دستگاه با مشکل رو به رو می کند. پس از آن ها به درستی مراقبت کنید. نکته دیگر برای حفاظت از مقواها این است که مطلقا رول ها را در معرض رطوبت قرار ندهید.

رول های نایلون شرینگ را تحت فشار قرار ندهید یا به شکل عمودی قرار ندهید، زیرا به مرور نایلون ها سر می خورند و استفاده از آن با مشکل مواجه می شود، استفاده از یک رول مخروطی باعث بسته بندی ناقص محصول می شود. پس آن ها را افقی نگه دارید. حتما مراقب حرارت دستگاه باشید که نایلون را دچار ذوب شدگی یا سوختگی نکند. طول عمر نایلون شرینگ در برابر نور خورشید به مرور کم می شود، پس آن ها را از آفتاب دور نگه دارید.

قیمت نایلون شرینگ

قیمت نایلون شیرینگ مانند سایر محصولات پلاستیکی با توجه به نرخ مواد اولیه در بورس کالا به سرعت تغییر می کند و فاکتورهایی مانند نرخ روز مواد اولیه و همچنین موارد سفارشی سازی شده از جمله ضخامت، ابعاد، تعداد لایه ها، رنگ، چاپ، حجم خرید و کیفیت محصول از جمله عوامل دخیل در قیمت گذاری آن تاثیر مستقیم دارد. لطفا جهت قیمت دقیق و به روز نایلون شرینک بسته بندی با ما در تماس باشید.

شرکت پلاستیک اطلس فقط از مواد اولیه درجه یک برای ساخت نایلون شیرینگ استفاده می کند. اگر برای خرید نایلون شیرینگ می خواهید هزینه خیلی کمتری پرداخت کنید، می توانید با شرکت هایی صحبت کنید که از مود اولیه درجه دو یا مواد بازیافتی استفاده می کنند. شما می توانید، درخواست کنید، برای پایین آوردن هزینه های خود، از مواد اولیه بازیافتی برای سفارش شما استفاده کنند. تنها معایب آن پایین آوردن شفافیت نایلون شیرینگ است.

البته که معایب دیگری مانند کیفیت پایین تولید نایلون شیرینگ را شامل می شود، که اگر با مواد اولیه درجه دو ساخته شود کیفیت آن پایین می آید، و کیفیت خوبی که با مواد اولیه درجه یک ساخته می شود را دیگر ندارد. همچنین با انواع روش چاپ، بر روی نایلون ها قیمت نایلون شرینگ را پایین می آورند. پلاستیک اطلس کیفیت محصولات خود را یکی از پر اهمیت ترین مواردی میداند و بر روی آن اشراف دارد. به همین علت از مواد اولیه درجه دو برای تولید نایلون های شرینک استفاده نمی کند.

پیشنهاد پلاستیک اطلس برای مشتریان عزیز این است که برای پایین آوردن هزینه های خود از این روش برای پایین آوردن کیفیت رول های نایلون شرینگ خود استفاده نکنند. قیمت نایلون شیرینگ نسبت به جنس و کارایی این محصول بسیار مقرون به صرفه است.

خرید نایلون شیرینگ (شرینک)

جهت خرید نایلون شیرینگ، می توانید با شماره های تماس همین صفحه تماس بگیرید و نایلون های شرینگ خود را بر اساس ویژگی هایی که در این صفحه مطالعه می کنید، سفارشی سازی کنید، بقیه مراحل رسیدن نایلون شرینگ ( نایلون شیرینک) به دست شما را، به همکاران ما بسپارید. پشتبانی قبل از فروش و پس از فروش یکی از بهترین مزایای پلاستیک اطلس در تولید نایلون های شیرینگ است.

اگر باز هم سوالاتی درباره این محصول یا نحوه خرید نایلون شیرینگ هنوز سوالاتی دارید، می توانید با شماره های ما تماس بگیرید. تا همکاران ما شمارا به خوبی راهنمایی کنند، و اطلاعات هزینه و قیمت نایلون شیرینگ را با توجه به نیاز شما؛ به شما گزارش دهند. در یک جمع بندی نهایی ما با انواع نایلون شیرینگ بسته بندی، کاربرد ها و ویژگی های نایلون شرینک آشنا شدیم. و فهمیدیم که برای کاربرد و استفاده از نایلون شیرینگ مشخصات وکیفیت مواد اولیه آن باید به چه صورت باشد تا محصول خوبی ارائه شود.

اشتراک گذاری

نظرات