خرید نایلون حبابدار

نایلون حبابدار

1401/04/04
369
0
مرکز فروش نایلون حبابدار پلاستیک اطلس یکی از شرکت های بسیار معتبر در زمینه فروش انواع نایلون های بسته بندی به خصوص نایلون حبابدار می‌باشد

اطلس پلاستیک پیشرو در عرضه و پخش انواع نایلون شامل نایلون شیرینگ، نایلون حباب دار، نایلون عریض و انواع نایلون و سلفون های پشت چسب دار می باشد. نایلون های حباب دار نوعی از نایلون هایی هستند که دارای حباب هایی در سایز های مختلف بر روی آن می باشند که ضربه گیری قوی را در بسته بندی ها ایجاد می نماید. اما کاربرد نایلون های حبابدار به ضربه گیر بودن خلاصه نمی شود و این نایلون ها عایق حرارتی بسیار خوبی هم هستند ، با توجه به اینکه حباب های نایلون حبابدار از هوا تشکیل شده اند عایق حرارتی مناسب را برای محصولات ایجاد می کند.

پلاستیک حبابدار از پلی اتیلن ساخته می شود که در ساخت این نایلون دو لایه از فیلم پلی اتیلن در ضخامت مشخص شده ، مورد استفاده قرار می گیرد و این دو لایه با استفاده از دستگاه های مخصوص و با دمیدن هوا به میان این دو لایه ، به هم متصل شده .

خرید نایلون حبابدار

کاربرد نایلون حبابدار

پلاستیک حباب دار از نایلون های پر مصرف در صنعت بسته بندی به شمار می رود که می توان از آن برای بسته بندی انواع کالا ها و محصولات استفاده کرد. برخی از کاربرد های این نایلون عبارتند از:

  • بسته بندی محصولات چوبی
  • بسته بندی لوازم خانگی
  • بسته بندی لوازم صنعتی
  • بسته بندی قطعات خودرو
  • بسته بندی صنف شیشه
  • بسته بندی لوازم الکترونیکی

و...

نایلون های حبابدار در تنوع بالایی به تولید می رسند که از انواع پر کاربرد آنها می توان به نایلون های حباب دار دو لایه، سه لایه و پنج لایه اشاره کرد و این نایلون ها یکی از متریال های پرمصرف بسته بندی بوده که با قیمت بسیار مناسب به فروش می رسد و برای انواع کالا ها می توان از آن استفاده کرد همچنین برای انتقال لوازم در اسباب کشی ها نیز از نایلون حبابدار به منظور حفاظت به دور برای کالاها استفاده می شود. نایلون های حبابدار ضربه گیری بسیار قوی هستند که از کالا ها در مقابل صدمات و خسارات جلوگیری می کند، این نایلون ها عایق بسیار خوب حرارتی و صوتی می باشند و برای پوشش پنجره ها نیز از این نایلون استفاده می شود که عایق حرارتی و صوتی بسیار مناسبی را برای منزل ایجاد کند. از دیگر ویژگی های بسیار خوب نایلون های حبابدار، غیر قابل نفوذ بودن آن می باشد، به همین جهت پلاستیک حبابدار عایق مناسب در مقابل رطوبت و گرد و غبار و آلودگی می باشد، همچنین این نایلون ها عایق بسیار خوبی برای نور و گرما می باشند و با استفاده از آن می توان یک بسته بندی بسیار خوب را برای محصولاتمان داشته باشیم.

خرید نایلون حبابدار

فروش نایلون حبابدار با قیمت ارزان

مرکز فروش نایلون حبابدار پلاستیک اطلس یکی از شرکت های بسیار معتبر در زمینه فروش انواع نایلون های بسته بندی به خصوص نایلون حبابدار می باشد همچنین این مرکز معتبر انواع نایلون های عریض ، نایلون شیرینگ و فیلم استرچ و غیره را نیز به فروش می رساند. پلاستیک اطلس فروش اینترنتی محصولاتش را از طریق سایت اختصاصی خود ارائه می کند و متقاضیان نایلون های بسته بندی با مراجعه به سایت پلاستیک اطلس می توانند سفارش خود را ارائه کنند. پلاستیک اطلس قیمت گذاری بسیار مناسب را برای محصولاتش در نظر گرفته و شما با کمترین هزینه می توانید این نایلون ها را با اطمینان کامل و اعتماد به این فروشنده معتبر انجام دهید.

برای سفارش نایلون، نایلکس و سلفون با کیفیت و مرغوب از اطلس پلاستیک و کسب اطلاعات بیشتر با تیم فروش ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

نظرات