خرید ضربه گیر و نایلون حبابدار

نایلون حبابدار

1401/01/12
555
0
یکی از محصولات پلاستیک اطلس، نایلون حبابدار است. ضربه گیر حبابدار وسیله شما را تا درصد زیادی در مقابل رطوبت و آسیب مقاوم می‌سازد.

اطلس پلاستیک پیشرو در عرضه و پخش انواع نایلون شامل نایلون شیرینگ، نایلون حباب دار، نایلون عریض و انواع نایلون و سلفون های پشت چسب دار می باشد. بسته بندی وسایل خانگی و اداری لازمه یک اسباب کشی مطمئن است. اگر وسایل شما در طول جابجایی بار به درستی بسته بندی نشده باشند احتمال آسیب و تلف شدن وسیله افزایش می یابد. اگر قصد دارید تا وسایل شما در مقابل هرگونه صدمات مقاوم شود باید از تجهیزات بسته بندی اسباب کشی استفاده کنید. یکی از محصولات پلاستیک اطلس، نایلون حبابدار است. ضربه گیر حبابدار وسیله شما را تا درصد زیادی در مقابل رطوبت و آسیب مقاوم می سازد.

خرید ضربه گیر و نایلون حبابدار

نایلون حبابدار بسته بندی

همانطور که کارتن اسباب کشی یکی از وسایل اصلی برای بسته بندی وسایل است، این موضوع در مورد نایلون حبابدار هم صدق می کند. اگر به دلیل اسباب کشی و یا تولید و انتقال محصولات، قصد بسته بندی وسایل حساس را دارید حتماً اقدام به خرید نایلون حبابدار کنید. این نایلون ها برخلاف ظاهرشان عملکرد بسیار خوبی در مقابل ضربات از خود نشان می دهند.

نایلون حبابدار چیست

نایلون حبابدار یا ضربه گیر حبابدار ابزاری شناخته شده برای بسته بندی لوازم مختلف است. نایلون ها در انواع مختلفی عرضه می شوند که این نوع نایلون کمی با بقیه متفاوت است. نایلون حبابدار در انواع ۲ تا ۵ لایه تولید می شود که مناسب ترین آن در فروشگاه اینترنتی لوازم بسته بندی سپند بار به شما عزیزان عرضه می گردد و به راحتی امکان خرید نایلون حباب دار وجود دارد.

نایلون ضربه گیر سطحی بسیار شفاف و لطیف دارد، اما به دلیل وجود حباب های مختلف در میان بافت خود، از میزان مقاومت بالایی برخوردار است و از جنس پلی اتیلن می باشد.

خرید ضربه گیر و نایلون حبابدار

رول ضربه گیر

نایلون ضربه گیر عموماً به دو صورت زیر تولید می شود:

شیت یا ورقه ای: معمولا برای صنایع و کارخانجاتی که محصولاتی با ابعاد کوچک تولید می کنند کاربرد دارد.

پاکت: نایلون حبابدار پاکتی برای قرار دادن برخی فایل های کاغذی کاربرد دارد. در این نوع نایلون حبابدار دو ورق یا شیت نایلون ضربه گیر روی هم پرس شده اند و یک قسمت آن باز است تا فایل های مورد نظر که در ابعاد مشخصی هستند در آن قرار گیرند.

رول: نایلون حبابدار رول با عرض مشخصی چندین دور رول شده اند. این نوع نایلون ضربه گیر برای استفاده آزاد و بسته بندی انواع وسایل استفاده می شوند.

رول ضربه گیر موجود در پلاستیک اطلس به اندازه بسته بندی اثاثیه خانه و اداره است.

موارد استفاده از نایلون حباب دار

اگر در رابطه با خرید نایلون حبابدار و موارد استفاده آن مردد هستید لیستی از موارد استفاده ضربه گیر حبابدار را برای شما لیست خواهیم کرد.

  • بسته بندی ظروف شکستنی
  • کاربرد در صنایع تولید شیشه و لوازم شیشه ای
  • بسته بندی لوازم چوبی اعم از مبلمان، دکوراسیون و
  • بسته بندی کامپیوتر و متعلقات کامپیوتری
  • کاربرد در صنعت خودرو سازی و بسته بندی قطعات خودرو
  • صنایع الکترونیکی و الکتریکی
  • شرکت باربری و اتوبارها برای حمل و نقل کالا مانند حمل جهیزیه یا اثاث کشی
  • بسته بندی سایر لوازم خانگی (بسته بندی یخچال، لوازم شیشه ای و دکوری، کابینت، ماشین لباسشویی، درب، تخت خواب و … )

مرکز فروش نایلون حبابدار

نایلون ضربه گیر یکی از ملزومات بسته بندی لوازم حساس و شکستنی است. اگر قصد جابجایی لوازم شیشه ای، لوازم الکترونیکی، لوازم برقی، لوازم شکستنی و لوازم حساس به رطوبت و خراش پذیر را دارید، حتما باید اقدام به خرید نایلون حبابدار یا نایلون ضربه گیر کنید. در غیر اینصورت دیر یا زود بایستی بابت خسارت وارده به اثاثیه هزینه جدایی را متحمل شوید!

برای سفارش نایلون، نایلکس و سلفون با کیفیت و مرغوب از اطلس پلاستیک و کسب اطلاعات بیشتر با تیم فروش ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

نظرات