فروش نایلون حبابدار

نایلون حبابدار

1401/01/03
466
0
جهت جلوگیری از ضربه به محصولات ارزشمند هنگام بسته بندی آنها باید با نایلون حبابدار استفاده شود.

اطلس پلاستیک پیشرو در عرضه و پخش انواع نایلون شامل نایلون شیرینگ، نایلون حباب دار، نایلون عریض و انواع نایلون و سلفون های پشت چسب دار می باشد. یکی از مواردی که باعث آسیب رسیدن به محصولات بسته بندی شکستنی می شود ضربه می باشد. ضربه وارد شده به محصول می تواند منجر به شکستگی و آسیب دیدن به محصول شود و به همین منظور بسته بندی آنها باید با نایلون حبابدار انجام شود. نایلون حبابدار به دلیل حباب هایی که بر روی خود دارد میتواند از بروز هر گونه آسیب ناشی از برخورد اجسام جلوگیری بعمل آورد. نایلون های حبابدار نه تنها در بسته بندی محصولات بلکه می توانند در اسباب کشی ها و نقل و انتقال وسایلی که آسیب پذیری زیادی نیز دارند مورد استفاده قرار گیرند. وسایل زیادی مانند وسایل صوتی و تصویری و همچنین شکستنی وجود دارند که بخوبی باید بسته بندی شده تا بتوانند در برابر ضربات وارد شده مقاومت کنند. نایلون های حبابدار شفاف بوده که همین شفافیت یک مزیت برای آن محسوب میشود و میتواند در کنار مقاومت بالا زیبایی را در بسته بندی بوجود آورد.

تولید نایلون حبابدار

تولید نایلون حبابدار با دستگاه ها و تجهیزات مخصوصی انجام می شود که قابلیت ایجاد حباب بر روی نایلون را داشته باشند. مواد درجه یک و مرغوب در تولید نایلون حبابدار اهمیت بسیار زیادی دارند و هر چه مواد از کیفیت بالاتری برخوردار باشند در نتیجه کیفیت و دوام نایلون نیز افزایش خواهد یافت. مواد اولیه مرغوب همچنین میتوانند مدت زمان فرسایش نایلون های حبابدار را نیز به تعویق بیندازند و تا مدت ها میتوان از آنها استفاده نمود. امروزه تولید نایلون حبابدار در انواع مختلفی انجام می شود که تفاوت هر یک از آنها مربوط به لایه های به کار رفته در تولید نایلون می شود. هر چه لایه های نایلون حبابدار بیشتر باشد در نتیجه مقاومت بیشتری از خود نشان خواهد داد.

پلاستیک اطلس یکی از عرضه کنندگان انواع نایلون حبابدار و نایلون شیرینگ تولید شده از بهترین و مرغوبترین مواد می باشد و برای سفارش نایلون می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل نمایید.

فروشگاه پلاستیک اطلس از ابتدای شروع به فعالیت خود در زمینه فروش نایلون حبابدار و همچنین انواع پوشش های مناسب از قبیل نایلون استرچ برای بسته بندی بر فروش محصولاتی با کیفیت و با قیمت مناسب تاکید ویژه ای داشته است و همچنین به دلیل اینکه بتواند سراسر کشور را تحت پوشش در آورد اقدام به فروش غیر حضوری نموده است و خریدار به راحتی می تواند خرید خود را از سراسر کشور به انجام برساند.

در بسته بندی لوازم و وسایل شکستنی باید به گونه ای عمل شود که وسایل در تکان ها و لرزش های صورت گرفته در هنگام حمل و جابجایی به هیچ وجه آسیب نبینند. نایلون حبابدار از بهترین نایلون هایی است میتوان برای بسته بندی انتخاب نمود زیرا از حباب هایی بر روی خود برخوردار است که این حباب ها اجازه آسیب دیدن به وسایل و لوازم شکستنی را نمیدهد.

فروش نایلون حبابدار

موارد استفاده از نایلون حبابدار

نایلون های حبابدار کابرد بسیار زیادی با توجه به ویژگی های خود پیدا کرده اند که در ادامه به برخی از این کاربرد ها اشاره خواهیم نمود. یکی از کاربرد های نایلون حبابدار در بسته بندی محصولات تولید شده در کارخانجات و صنایع می باشد. بسیاری از صنایع و واحد های تولیدی وجود دارند که برای حفاظت از محصولات خود در برابر شکستگی و هر گونه آسیب دیدگی آنها را با نایلون حبابدار به خوبی بسته بندی می کنند که این کار منجر می شود تا کالا تا زمان ارسال به فروشگاه و یا در اختیار قرار گرفتن مشتری هیچگونه آسیبی نبیند. تکان های شدید و یا با ضرب افتادن محصول می تواند آسیب زیادی را به آن وارد کند و یا در خوشبینانه ترین حالت آسیب جزئی را به آن وارد آورد. با استفاده از نایلون های حبابدار هیچگونه آسیبی متوجه محصول نشده و کاملا سالم به دست مشتری و یا فروشنده خواهد رسید. حجم زیادی از نایلون های حبابدار مانند انواع نایلون شیرینگ در صنایع و بسته بندی محصولات استفاده می شود اما این نایلون ها در بسته بندی های در حجم و ابعاد کوچک نیز مورد استفاده زیادی دارند که می توان به بسته بندی لوازم و اثاث منزل در هنگام اثاث کشی اشاره نمود. وسایل شکستنی زیادی در منزل وجود دارند که در هنگام اثاث کشی و در صورت عدم احتیاط می توانند به راحتی آسیب ببینند که اگر از نایلون حبابدار برای بسته بندی آنها استفاده شود به هیچ وجه آسیب ندیده و سالم باقی می مانند. نایلون های حبابدار همچنین در برخی صنوف و جابجایی های آنها نیز کاربرد دارند و می توانند این مزیت را ایجاد کنند که هیچ آسیبی به وسایل موجود بخصوص وسایل ارزشمند در فروشگاه نرساند.

برای سفارش نایلون، نایلکس و سلفون با کیفیت و مرغوب از اطلس پلاستیک و کسب اطلاعات بیشتر با تیم فروش ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

نظرات