نایلون شیرینگ بسته بندی آب معدنی

نایلون شیرینگ

1401/01/01
249
0
آب معدنی یکی از مواردی است که بسته بندی نهایی آن با نایلون شیرینگ انجام می شود.

آب معدنی یکی از مواردی است که بسته بندی نهایی آن با نایلون شیرینگ انجام می شود. این بسته بندی به منظور پک کردن محصول و تسهیل حمل و نقل آن و هم چنین محافظت از آلودگی و ضربه انجام می گیرد. در ادامه با شیرینگ بسته بندی آب معدنی بیشتر آشنا خواهیم شد.

شیرینگ پک آب معدنی

اطلس پلاستیک پیشرو در عرضه و پخش انواع نایلون شامل نایلون شیرینگ، نایلون حباب دار، نایلون عریض و انواع نایلون و سلفون های پشت چسب دار می باشد. بسته های شش تایی آب معدنی یا نوشیدنی های مختلف را تا کنون دیده اید؟ شش عدد از هر محصول را روی یک سطح قرار می دهند و پلاستیک های محکمی را با کمک حرارت در اطراف آن ها می پیچند. به این نوع بسته بندی شیرینگ کردن می گویند. با استفاده از عملیات شیرنگ پک می توان چند محصول مانند بطری های نوشابه یا آب را در کنار هم قرار داد. این کار باعث می شود که حمل و توزیع محصول آسان تر شود. علاوه بر آن، پوشش شیرینگ می تواند محصول را از عوامل محیطی مانند آب، خاک و گرد و غبار حفظ کند. در صنایع و کارخانه ها که بسته بندی در ابعاد بزرگ و تعداد بالا انجام می شود از دستگاه های خاصی برای بسته بندی با شیرینگ استفاده می کنند. کارکرد این دستگاه به این صورت می باشد که با استفاده از یک نقاله محصول را به داخل کوره دستگاه می کشاند و سپس کوره دستگاه به نایلون شیرینگ حرارت می دهد تا به اندازه قابل قبولی نرم شود و بتوان آن را دور محصول کشید. بعد از این کار با استفاده از فن خنک کننده به بسته بندی هوا می دمند و نایلون کشیده شده روی محصول را خشک می کنند تا کاملا منقبض شود و دور محصول قرار بگیرد. به این ترتیب پک های آب معدنی آماده ارسال به بازار می شوند.

نایلون شیرینگ بسته بندی آب معدنی

فواید بسته بندی شیرینگ

ویژگی های خاص این نوع بسته بندی سبب استقبال از آن در صنایع بسته بندی شده است. در ادامه متن به این ویژگی ها اشاره می کنیم:

  • باعث ایجاد ظاهر مرتب، شکیل و آراسته در بسته بندی محصولات می شود.
  • نایلون شیرینگ از ورود گرد و خاک، رطوبت و سایر عوامل خارجی به درون بسته بندی جلوگیری می کند.
  • شرینگ کردن کالا موجب قرارگیری محصولات در یک چیدمان سفت و محکم می شود که از بروز خطرات احتمالی در حمل و نقل جلوگیری می کند.
  • پلاستیک شیرینگ چاپ پذیر است و به کمک آن می توان تبلیغ و یا سایر نوشته های مورد نظر را روی بسته بندی درج نمود.
  • وزن بسیار کم نایلون های شیرینگ باعث می شود تا بر روی وزن نهایی پک تاثیر چندانی نداشته باشد.
  • از لحاظ صرفه اقتصادی بسیار به صرفه هستند.

برای سفارش نایلون، نایلکس و سلفون با کیفیت و مرغوب از اطلس پلاستیک و کسب اطلاعات بیشتر با تیم فروش ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

نظرات